Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mennyire "normális...

Szerintetek mennyire "normális", hogy a 3 hetes kisfiam napközben alig akar aludni? 3,5-4 óránként kap tápszert, az etetések között vagy nem is alszik, vagy csak 1,5-2 óra múlva alszik el kb.1 órára, mert utána már kel, hogy éhes.

Figyelt kérdés
Első baba, kérlek adjatok tanácsot!

2012. okt. 26. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Az első lányommal nekem is ugyanígy volt. Napi 3-szor 45 percet aludt, a többi időben nézelődött. Most a második aki 2 hónapos a délelőttöt átalussza, délután pedig szintén 1-1 órákat alszik kaja után 2 órával kb. Emellett pedig gyönyörűen átalussza az éjszakát is. Nem tudsz mit kezdeni vele, ha elég neki ennyi alvás, akkor bizony szórakoztatni kell. :)
2012. okt. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gabszem ***** válasza:
Hagy nyugtassalak meg, sok baba van így, az enyém 3 hetesen volt hogy 1 percet se aludt napközben... Nem kéne inkább 3 óránként etetni? Az enyém percre pontosan kérte 3 óránként a tápszert. Amikor ilyen kicsi volt akkor még éjszaka is 3 óránként evett. A nappali alvása 2-3 hónapos korára állt be napi 3x30 percre... Kb. 5-6 hós korától pedig 2x1 órát alszik napközben (most lesz 9 hós). Nem minden baba szeret napközben aludni. Még annyi hogy nappal hagyhatod hogy aludjon ahol akar. az enyém a kanapén aludt vagy a földön a játszószőnyegén, meg sétálás közben a babakocsiban. Nappal az ágyában nem volt hajlandó aludni.
2012. okt. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Este alszik?

Akkor szerencsés vagy.


Lányom 3 hónapos koráig nem akart aludni napközben, bármit is csináltam.

Aztán rájöttem (olvasgattam), hogy vannak babák (sokan), akiknek idegrendszeri érettség kell az alváshoz, és erre csak hetek alatt érnek meg.

3 hónapos korától a lányom már sokkal többet és sokkal jobban aludt. S azóta is szuper alvókája van. 2 éves múlt.


Légy türelmes, és kitartó.

Figyeld a jelzésit, mást nem tehetsz igazán.

S ne hibáztasd magad.

2012. okt. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!