Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1-1.5 éveseteknek adtok...

1-1.5 éveseteknek adtok valamilyen vitaminkészítményt? Ha igen, mit? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, adnék neki valamit a téli időszakban. Próbálom természetesen változatosan eteni, de nem valami nagy evő (sőt, rossz evőnek mondanám) és tartok tőle, hogy nem jut elég vitaminhoz a szervezete...
2012. okt. 27. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Eddig Vitacolant adtam neki 1 éves kora óta, most 2,5 éves.

Most vettem neki Cebion szirupot mert azt hallottam ettől étvágya lesz.

Egy hete adom neki, tegnap annyit evett amennyit még nem láttam:))

2012. okt. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az kell nekünk!!!! :) :)
2012. okt. 27. 15:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak nincs baj az étvágyával, változatosan eszik, sok gyümölcsöt is, leszámítva a fogzási idő egy részét, de ezt ki lehet bírni, így én inkább az omegákra helyezem a hangsúlyt, omega6 omega6 omega9, és még sok más vitamin is van ebben a készítményben, SVÉD ami számomra megnyugtató, csak a D vitamin adagolásában nem vltam biztos, de elolvastam és kiderült, hgy a napi adag ebből a készítményből csak a 25%íát fedezi a foam D vitamin szükségletének, így adom mellette a vigantolt is. A neve Eszkimo halolaj, és olyan 5200-5500 forintba kerül.
2012. okt. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 14 hós, szintén rossz evő. Én is pont ezen gondolkoztam,.c vitamint kap most csak. Gondoltam a cebion multira,.hogy a vastól majd jó étvágya lesz, megnéztem, hát vas az pont nincs benne! Pedig sajnos ő húsból is keveset eszik. (ma pl egy joghurtot evett eddig) Ettől függetlenül én is szeretnék adni, felhívom hét elején az orvost, mit ajánl, ha gondolod majd megírom.
2012. okt. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16 hósomnak pár napja adom a vitacolant. Erről is azt hallottam, hogy étvágy növelő lehet.
2012. okt. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat.legysz irj, mit ajanl a doki.:-)
2012. okt. 27. 17:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Cebion multi vitamin....egyébként rossz evő nagyon de mióta isszuk...húúúú...zabál a Drágám:-))))
2012. okt. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Komolyan így meghozza az étvágyat a cebion multi? :)
2012. okt. 27. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!