Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szabad újszülöttet rendszerese...

Szabad újszülöttet rendszeresen babakocsi mózes részében altatni?

Figyelt kérdés
Karácsonyra várjuk második babánkat, és ha nem ártok vele, csak a fa lebontása után raknánk össze a kiságyat. (Helyhiány miatt)
2012. okt. 27. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan.
2012. okt. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legyen a mózeskosár alja egyenes, vízszintes, akkor nyugodtan altathatod ott. De ha a második babát karácsonyra várjátok, akkor az első már nem annyira újszülött, vagy tévedek? :-)
2012. okt. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lányom költözés miatt 1 hónapos koráig csak abban aludt.
2012. okt. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom majdnem 2 hónapos koráig abban aludt a mi ágyunk mellett, utána tettük külön szobába kiságyba. Semmi baja nem lett:)
2012. okt. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Én nem tenném, parázós vagyok.

Azért is mondják a szakértők, hogy nem szabad a kiságyat körbetenni rácsvédővel, mert a kilélegzett széndioxid nehezebb az oxigénnél, és ha nincs légmozgás, akkor a baba nem jut elég oxigénhez, mert a saját kilélegzett széndioxidja veszi körül a 20 cm magas mózeskosár fala miatt. Huzatba pedig gondolom nem akarod tenni.

Elősegíti a bölcsőhalált!

2012. okt. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Kedves utolsó: erre nem is gondoltam, hogy ilyen baj is lehet. Ha mégis babakocsiba teszem, beszerzek előbb egy légzés figyelőt.
2012. okt. 28. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!