Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség Valakinek ötlet...

Segítség Valakinek ötlet kiságyba szoktatni a babát 1hónapos múlt de nem akar maradni benne sír, nyög, morog meg ilyenek de ha velünk van semmi baja hogy lehetne ami sikeres is lenne vagy ez esélytelen?

Figyelt kérdés
kiságyba szoktatás,baba

2012. okt. 27. 18:47
 1/6 timike26 ***** válasza:
100%
èn nem azèrt mert o sirt hanem az èn megnyugtatàsom miatt:kivettuk a kisàgy egyik ràcsàt ès osszetoltuk a mi franciaàgyunkal.igy o melletem alszik a sajàt àgyàba.szerintem kènyelmes megoldàs
2012. okt. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
elso lepeskent szerintem is jo otlet amit az elso irt. akkor vegulis mar a sajat agyaban lesz de meg azert kozel. kesobb pedig vissza lehet tenni az agy oldalat.
2012. okt. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tedd bele ha alszik.Csak így szokja meg.Jó az is amit az első ír ha megoldható, hogy odatold az ágyatok mellé.Viszont szerintem ne altasd magad mellett, mert tuti nem szokatod vissza majd egykönnyen. Még pici nem azért sír mert nem akar maradni a kiságyban, hanem mert fázik vagy melege van vagy fáj a hasa.Vagy ezer gondja lehet még...
2012. okt. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mondjuk egy ilyen kicsi baba meg az anyja kozelsegere is vagyik. nekem azt mondta a vedono is hogy par honapos koraig aludjon velunk egy szobaban persze kulon kisagyban.
2012. okt. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nagy neki a "tér". Csinálj fészket, tekerj be egy plédet, szűkítsd vele a helyet. Az ilyen kicsik szeretnek még begubózni, odabújni valamihez.

Az én fiamnak az volt a gondja, hogy hideg volt a lepedő. Plédet tettem alá, megszűnt a gond.

2012. okt. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, leírom én mit csináltam: első hetekben bele sem tettem, velünk aludt. Kb 6 hetes korától nap közben amikor ébren volt és jó kedve volt mindig bele tettem egy kicsit, ott maradtam vele, beszéltem hozzá stb. Amint elkezdett benne nyűglődni kivettem. Egyre többet nézelődött, rögzítette a "tájat" és most már tökéletes biztonságban érzi magát ott. Éjszaka 8-9 órát alszik benne egyfolytában kb 2 hónapos korától. Most 3 hónapos. Én azt javaslom ne erőltesd, hanem adj Neki időt arra, hogy megszeresse.
2012. okt. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!