Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hónap koruli gyermeketek...

17 hónap koruli gyermeketek hányszor és milyen mennyiséget eszik meg kb? Hany cm es kg?

Figyelt kérdés
Elore is koszi! Kivancsian varom, hogy hogy van Nalatok :)
2012. okt. 28. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Reggeli 3dl kakó, ebédre amit mi,d e általában igen keveset. Délután gyümi meg egy kis keksz. Vacsira egy joghurt vagy tejberizs, vagy szendvics és 3dl tápszer.


90cm és 12,8 kg.

2012. okt. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Reggeli: kb. 2 falat kenyér, vagy müzlit most nagyon szereti, és 2 dl tej

ebéd: mostanában 2 kanál a mi ebédünkből. Eddig nagyon jó evő volt, ez most új szokás, amitől kivagyok.

uzsonna: 1 joghurt és valami gyümölcs

vacsora: tejbegríz vagy szendvicsfalatkák, rántotta 1 tojásból, sonkából, sajttal.

Kb. 11 kg, de a centit nem tudom pontosan, a 86-os méret még nagy rá.

A te 17 hónaposod jól eszik? Az enyém 180 fokos fordulatot vett evésügyben. Eddig bármikor bármit megevett, most meg mindig azt mondja, nem éhes. És sokszor nem is eszik.

2012. okt. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont 17 hónapos a kislányom, kb 80 cm és 10,5 kg. Reggeli 2,5 dl tejital, fél szelet kenyér (valami feltéttel vagy bundás kenyér), ebéd kb 200g(főtt étel), tízórai egy joghurt, kis gyümölcs vagy keksz, vacsi mint az ebéd.
2012. okt. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, lemaradt: elalváskor 2,5 dl tápszer.

Miért tetted fel a kérdést? Rossz evő a kicsi?

2012. okt. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem 11, 2 kg es 84 cm. Reggel 150 ml kakao vagy junior tejital Vagy turokrem gyumolccsel 150 gr kb. Ebed amit mi eszunk vagy kulon neki keszul fozelek,ebbol kb 250 gr korul eszik. Aztan alszik egy orat. Uzsi fel 5 kor bebieteles gyumolcs turoval vagy gyümölcs kekszel vagy dormi vagy turorudi... 8 Korul vacsi altalaban tejpep, de ma fozeleket evett. Plusz vacsi elott egy oraval meg egy mandarint. Alvashoz 1, 5 dl tejital. Napkozben meg nassolgat... Kukit, kunyizik mindenkitol. Igazabol szerintem sokat eszik, mondjuk nem latszik rajta, mert mindig uton van es faradhatatlanul pakol :)))
2012. okt. 28. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!