Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tudnátok ajánlani? Kislány...

Mit tudnátok ajánlani? Kislányom karácsonykor lesz 8 hónapos, mit kaphatna a jezuskától?

Figyelt kérdés
2012. okt. 28. 07:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ami nincs neki. De egy 8 hónapos még úgy sem tudja, hogy mi az a karácsony. Örülni fog a csillogó, fényes fának, de nem kell túl variálni számára az ajándékozást.
2012. okt. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Valami fejlesztő dologra gondoltam, ami hasznos a fejlődésében!
2012. okt. 28. 08:03
 3/6 anonim ***** válasza:
8 hónapos gyereknek nem kell fejlesztő játék! Beszélj hozzá sokat, mondókázzatok, énekeljetek! Más még úgysem érdekli. Felesleges erőltetni.
2012. okt. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Az én kislányom 8,5 hónapos lesz karácsonykor. Mi Fischer Price-os tanuló távirányítót veszünk, ami vidám dalokat játszik és számokat is mond.Szerintem ilyesmit vegyél vagy azt a sütifaló kincses bödönt.
2012. okt. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Atroposz ***** válasza:
Bébikomp, ha tud stabilan ülni, játék zongora, formabedobó. Minden féle csillogó ,villogó játék. A lányom most 8 hónapos és vettem neki járássegítőt ,feláll mellette és érdekli rajta a csillogó villogó kütyük,zenél stb.Imádja.
2012. okt. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket. Ilyesmikre gondoltam! Csak nem vagyok még benne az ilyenekben, és nem ismerem őket!
2012. okt. 28. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!