Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek van 2. baba vagy...

Akiknek van 2. baba vagy várandósok, hogy sikerült?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy nekünk az 1. is sokára jött össze nagyon, akkor sikerült, amikor megtanultam boldog lenni a gondolattal, hogy ha nem lesz gyerekem, akkor nem lesz és újra szerelmes lettem a férjembe. Nagyon régóta együtt vagyunk és egy kicsit már megölte a kapcsolatunkat a babahiány téma. Most, hogy újra szeretnénk babát, megint várat magára és kezdek izgulni. Közben meg nincs minden renben sem, mert sokat veszekszünk hülyeségeken és nehezen tolerálom a hülyeségeit. eléggé el vagyunk távolodva egymástól, de mégis szeretnénk babát, csak attól félek, addig megint nem fog sikerülni, amíg nem lesz minden olyan, mint nagyon régen.

Értitek? Vagy nagyon zavaros? A lényeg, hogy Ti szerelmesek vagytok a férjetekbe és minden happy, mikor készül a kistesó?


2012. okt. 29. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt éppen felhőtlen a boldogság akkoriban, ugyanis megcsalás után voltunk 6hónappal, és kicsit még "feszült" volt a légkör kettőnk között. Szerintem ez nem befolyásolja túlzottan a teherbe esést. Orvosnál voltatok már?
2012. okt. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk sem volt a legrózsásabb a hangulat, mert előtte költöztünk, felújítás és a vele járó agyrémek miatt rengeteget veszekedtünk. Ahogy lazult a hangulat, és újra jól éreztük együtt magunkat, azonnal össze is jött a tesó:D

Valószínű nálatok is először rendezni kellene a sorokat, utána jobban összejönne:)

2012. okt. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az komoly lehetett. :(

Persze, még 1. baba előtt voltunk kivizsgálásokon, mert 2,5 év után sikerült, de akkor spontán. 1 év után voltunk dokinál, mindketten egészségesek vagyunk. Remélem, nem változott azóta.

2012. okt. 29. 14:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem először oldjátok meg a házaséleteteket és utána jöhet a baba. Nem feltétlenül emiatt nem sikerül, de ha már alapból feszült a helyzet nem biztos hogy egy terhesség jót tesz neki, persze az is lehet hogy helyre billenti, de nem éri meg kísérletezni. Próbáljatok meg eljárni egy kicsit romantikázni, ha van kire hagyni a másik picit.
2012. okt. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, végül a kérdésre nem válaszoltam. Nálunk szerencsére minden a legnagyobb rendben volt amikor megfogant a második pici.
2012. okt. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Golan Trevize ***** válasza:
Mi majdnem egy évig próbálkoztunk, már majdnem mentünk vizsgálatokra, amikor összejött. Egyszerre kettő.
2012. okt. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!