Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen nyálkás időben kiviszite...

Ilyen nyálkás időben kiviszitek a babátokat?

Figyelt kérdés
Én eddig ninden nap kétszer kivittem a Kisfiamat,de ma nem mertem,mett erre felénk,úgy mondják hogy nyálkás idő van.Ti mit tesutek?
2012. okt. 29. 14:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Nyálkás időben nem kell kivinni. Többet árt mint használ.
2012. okt. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%

Az én 2 és fél évesem szaladgált kint 5-10 percet de többre nem engedtem.

Ha pár hónapos lenne akkor nem vittem volna ki.

2012. okt. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%
8 hónapos a lányom! Nem vittem ki! Nem is fogom ha ilyen idő van! Én sem megyek ki ilyenkor szivesen, nem hiszem, hogy számít, ha 1-2 nap kimarad az időjárás végett! :)
2012. okt. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%

Hát én a múltkor tettem fel egy kérdést, hogy esőben ki viszi-e valaki a babáját. Erre mindenki rám támadt, hogy persze hogy lehet esőben is sétálgatni a gyerekkel, csak jól fel kell öltöztetni!!

Ettől függetlenül ma én sem vittem ki a lányomat, mert délelőtt esett a hó, meg eső, most meg tiszta párás, nyálkás idő van kint.

2012. okt. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%

Utolsó vagyok!

Ja és azt mondták fontos, hogy minden nap legyen a gyerek levegőn! Na de ilyen időben is??!

2012. okt. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Míg kicsi volt,addig csak a szélvihar volt kizáró ok,most két évesen már az sem.Muszáj mennünk,bármilyen idő van.Bár felénk ma még nem volt vészes.Reggel pár órát esett a hó,azóta semmi.
2012. okt. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%

15,5 hós a lányom. Biztos, hogy kimegyünk sétálni. Közben pedig elintézünk pár dolgot.


Imád kint lenni, itthon ő is "megőrül", mint én.

Nálunk most nem esik a hó, minden elolvadt. Semmi baja nem lesz a gyereknek. Végül is, nem burokban élünk ;)

2012. okt. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

Mi voltunk kinn, felmentünk nagyszülőkhöz, oda kb. fél óra, hazafelé meg 1 óra. Kezeslábas vastag overall (kaptuk, télre úgyis kinőné, ilyen időben meg jól is jön) meg vastag pléd volt rajta.

7 hónapos a Kisfiam, de nagyon szeret kint lenni. Ha nem megyünk ki, nagyon nyűgös tud lenni. Mikor esett az eső egész nap, akkor csak az udvarra vittem ki kézben, beálltunk a tető alá és nézelődött.

Hiába nincs nekem kedvem menni, Ő igényli a kinti levegőt.

2012. okt. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%
1,5 évesemet én reggel kivittem mert esett a hó. Újdonság, na persze a kövek meg a diók, gesztenyék jobban érdekelték mint a hóesés. 1 órát voltunk kint, alig lehetett behozni. Ez az idő szerintem minket felnőtteket jobban zavar mint a kicsiket. Az tény hogy a bacik ilyenkor a levegőben jobban terjednek.
2012. okt. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 gabszem ***** válasza:
67%
9 hónapos kislányommal voltam sétálni , de most csak a boltba mentünk el meg vissza (az is kb. 30 perc volt). Adtam rá overált, sapkát.
2012. okt. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!