Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez elég meleg...

Szerintetek ez elég meleg sapi egy kisbabának télre vagy inkább átmeneti?

Figyelt kérdés

[link]


Esetleg nem tudjátok hol lehet kapni meleg sapkát,ami nem horror áron van? Köszönöm


2012. okt. 29. 15:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez téli sapi.
2012. okt. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Elég vastagnak tűnik, szerintem elég lesz télre is.

Hát, én mindenhol ennél csak drágábbakat láttam, én is 5000-ért vettem (szőrös, nyuszifüles), ahhoz mondjuk volt egy sál is.

Auchanban, Tescoban voltak kb ilyen árban, 2000 körül, ott is szétnézhetsz.

2012. okt. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ez nekem egy sima polár sapinak tűnik....

Én vastagabbat vennék egy pici babának, de inkább az a biztos ha az ember élőben látja és érzi hogy mennyire vastag.

2012. okt. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 gabszem ***** válasza:
téli
2012. okt. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszi . Auchan,tescoba egyáltalán nem találtam ilyen kicsi méretben(most 6 hónapos a baba. Vagy nagyobb tescoba vannak meleg sapik?

[link]

ez melegnek tűnik.... Még azt szeretném kérdezni,ha mondjuk veszek neki 41 es méretet az jó lesz neki tél végéig? vagy vegyek 1 számmal nagyobbat?

2012. okt. 29. 15:47
 6/15 anonim ***** válasza:
Kínaiban is vannak nagyon jó sapkák, én már vettem ott, simán van hipermarketes minősége.
2012. okt. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Amit most belinkeltél szuper!:)

Mérd meg a fejförfogatát, és akkorát vegyél amekkora a feje mert máskülönben csúszkál nagyon és biztos hogy kibír egy sapi egy telet.

2012. okt. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen,amit másodjára linkeltem nekem is tetszik,de 4000 forintért nem sok?
2012. okt. 29. 16:06
 9/15 anonim ***** válasza:
Én úgy választottam méretet, hogy mikor ráadtam, még be tudtam mellé dugni mindkét kezemet, és azt is néztem, hogy esetleg nyúlna-e egy kicsit, ha nagyon nőne :) De szerintem annyit nem nő a buksija, hogy így ne lenne jó...
2012. okt. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

C&A-ban vettem 9 hósomnak meleg sapit, 1800 Ft körül volt.

Azt nézd a méretnél, hogy nyúlik-e a sapi anyaga, hogy ne legyen olyan passzentos.

Az én babám feje egyébként nyáron 2 méretet nőtt, így 3 sapit is "elfogyasztott" 4 hónap alatt.

2012. okt. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!