Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 honapos baba tud unatkozni?

3 honapos baba tud unatkozni?

Figyelt kérdés
a lanyom ma ult a hordozoban,amit feltettem a kanapera. en neztem a tv- t,o pedig mar masfel oraja itt ul mellettem es nezi a kanapet+engem. kb 3x mar nyuszizett h vegyem fel,de odaadtam a cumit es utana elvolt. kicsit most buntudatom van,h lehet h unatkozik en meg nem veszem fel. de elvileg elvan. jajj de haragudjatok a hulye kerdesert :)
2012. okt. 29. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem rakod inkább játszószőnyegre vagy leteszel plédet, rá játékokat? A mozgásfejlődésének jobbat tenne, mint a hordozó és ott nem is unatkozna.
2012. okt. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is legyen játszószőnyegen,játékokkal körül véve.Én, ha tvt nézek, akkor is fél szemem a gyerekemen és játszok vele.Vagy ölbe veszem és néha felemelem a levegőbe meg hasonlók, nagyon élvezi.Mégis néha elkap a bűntudat, hogy arra várok, hogy elaludjon és végre csinálhassam a dolgom vagy csak pihenjek.
2012. okt. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ahh :) mindent kiprobaltam,sehol sem maradt meg. meg a pihenoszekeben sem sajnos. ez volt az egyetlen
2012. okt. 29. 16:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen pici baba még nem igazán unatkozik, hiszen minden érdekli ami körülötte van.:) Ha gondolod tegyél le a földre egy nagy takarót, plédet, tegyél ki elé pár színes játékot- ne túl kicsit, nehogy lenyelje- és biztos vagyok benne, hogy még gőgicsélni is fog közben. Nekem két gyerkőcöm van, mind a kettő imádott a "földön" kúszni, mászni, nézelődni. Hátha nektek is bejön. :)
2012. okt. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
olyan,mintha felne a jatszoszonyegen,de kiprobalom pokrocon,sima jatekokkal.
2012. okt. 29. 16:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 3 honaposan, ha nem teteszene neki valami akkor orditana. Azert nem fog ott eluldogelni ahol nem szereti emiatt ne aggodj. Ha nem sirt akkor jol erezte magat. Biztos tele volt a pocakja, volt latnivalo, tiszta volt a pelus, cumit is kapott es ez eleg volt neki ott es akkor. Ennyi idosen tudnak hangot adni a nemtetszesuknek ne felj. Emiatt ne legyen buntudatod mert felesleges. Ha a fiamnak valami nem tetszett akkor razenditett es probaltunk valami mast. O elvolt a rezgoszekbe 10-15 percig aztan jelezte, hogy elege van. A jatszoszonyeg is jo volt 20 percig aztan jelezte, hogy eleg. En meg valtoztattam rajta. Setaltunk egyet a lakasba, nezeldotunk... Aztna betettem kicsit a hintaba par percre. Volt egy kedvenc vizilova amit elnezegetett. Ha nallad nem sirt akkor szeritnem semmi gondja nem volt.
2012. okt. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!