Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a Leila névről?

Mit gondoltok a Leila névről?

Figyelt kérdés

2012. okt. 30. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik.
2012. okt. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon tetszik !

Mi nálunk is felmerült ez a név , mivel Magyar a vezetéknév , ezért apa szerint hülyén hangzott volna ! Viszont nagyon szép név ! Olyan kis energikus név !

2012. okt. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik így leírva.. Volt egy osztálytársam akinek ez volt a neve, de nem Leilaként lett keresztelve hanem Lejlaként. Mondjuk így se tetszik.. :)
2012. okt. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tudom hogy manapság már elég gyakori, de nekem valahogy még mindig idegen maradt. Én egy barna hajú, bőrű, szép arab nőt képzelek hozzá és zavar ha magyar hangzású vezetéknév mellé adják. Olyan kakukktojás név, de én így vagyok a Szonjával is. Valószínűleg a hiba az én készülékemben van:-)
2012. okt. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, cigányos.
2012. okt. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik.Ha a második babánk is kislány lesz esélyes lesz ez a név.
2012. okt. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen különleges név, de nem egyedi!
2012. okt. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kicsit olyan mint a Szerelem ösvényeiben. A prosti lányok neve.
2012. okt. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik. Olyan szép, egzotikus, kicsit titokzatos mediterrán lányt vagy nőt képzelek hozzá, hosszú sötét hajjal, sötét szemmel, szép sminkkel.


Ismerek 2 Leilát, egyikük már nagyi (Leila néni), az ő korában ez egy extrém ritka név volt.

2012. okt. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!