Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges, hogy nem tud böfizni?

Lehetséges, hogy nem tud böfizni?

Figyelt kérdés
1 hetes anyatejes babám sehogyan sem tudom szopizás után megbüfiztetni. Már mindent megpróbáltam, minden technikát. Néha, eddig talán 1-2 szer sikerült. Sokat pukizik, de nem sír, tehát nem hasfájós. Mit tegyek, h büfizzen?
2012. okt. 30. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem minden baba büfizik:)
2012. okt. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk én voltam képtelen büfiztetni,férjemnek simán ment.Próbáltam ellesni mit,hogyan csinál,látszólag ugyan azt próbáltam,de valami mégsem volt jó.Így mikor jóllakott,szopi után jött apa és megoldotta a problémát. :)
2012. okt. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezen én is sokat aggódtam annak idején. Volt hogy fél órát is hordoztam, forgattam, minden ajánlott pózt kipróbáltam. Aztán rájöttem, hogy felesleges. Minden szopi után felvettem, vártam 2-3 percet és ha addig nem sikerült nyugodtan letettem. Ha böfizni akart az jelezte magától. Volt hogy etetés után 1-2 órával. Ilyenkor volt egyfajta nyafogása, amiből rájöttem hogy fel kell vennem. És szinte rögtön jött a böfi és már meg is nyugodott.
2012. okt. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2012. okt. 31. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!