Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18 hónapos kislányom egy hete...

18 hónapos kislányom egy hete reggeltől estig hisztizik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Segítsetek, kérlek! Eddig nagyon jól kezelhető kislányom, teljesen kifordult magából. Ha valami nem úgy van, ahogy Ő szeretné, hisztizik, földhöz vágja magát. Próbáltam sok mindent, elfordulok tőle, amíg nem hagyja abba...3/4 óra után is csinálja. Dühében tör-zúz. Itthon ilyet nem látott senkitől. Nagyon lelkiismeretfuradálom van, mert ma a kezem eljárt, már nem bírtam tovább.

2012. okt. 30. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:

legyél következetes mindig mindenben.

ha valami nem az mindig legyen nem. ha valamit egyszer megengedtél neki akkor máskor is...

és hisztire nem igen hatásos a kéz eljárás, inkább lépd át és hagyd hisztizni

2012. okt. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A következetességgel nincs gond nálunk itthon...Drágám pontosan tudja, hogy mik a határok, mit nem szabad csinálni...és ezért direkt azt is csinálja.
2012. okt. 30. 22:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyan ez a helyzet.Csak nálunk általában az utcán és a boltban jön elő.Ha nem arra megyünk amerre ő akar, akkor lefekszik a földre, és fel sem bírom szedni onnan, vagy ha felveszem elkezd ütni.Itthon jobb a helyzet, mert beteszem a szobába, és otthagyom.Sokszor nekem is elfogy a türelmem.Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem vagy egyedül, másnak is van ilyen gyereke, én csak abban bízom, hogy kinövik hamarosan.
2012. okt. 31. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 BabaHanna ***** válasza:

A kislányod valószínüleg most éli a dackorszakát.. sajnos ezzel nem nagyon tudnak a szülök mit kezdeni, körülbelül 16-18 hónapos korban kezdődik és 2 éves korig szokott tartani.

[link]

Itt talán találsz valami ami segit:) Kitartást!!!

2012. okt. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és a bíztatást! Egyik nap teljesen nyugodt, kiegyensúlyozott, aztán kisördöggé változik...de kitartok! :-)
2012. nov. 1. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!