Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » ABC Design Giro Sport babakocs...

ABC Design Giro Sport babakocsi szerintetek jó lesz a nagy többfunkciós utódjának? Nem túl egyszerű?

Figyelt kérdés

Akinek van esetleg ilyen, elég nagy? Belefér majd a babám a téli beöltözéssel is?

Nincs hozzá lábzsák, baj az?

Egyáltalán, akinek van már sportkocsija,megnézné a linket, és véleményezné?

Köszönöm!

[link] storetype=store&store=32



2012. okt. 31. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem Primom van.A giro és primo között vacilláltam.És pont a nagysága,erőssége miatt választottam a Primot.Ehhez sem volt lábzsák,azt külön vettem hozzá.DE bizton állítom,hogy ez a legjobb,legerősebb,és számomra a legszebb sportkocsi.2.5 éves a lányom és 8 hónapos kora óta használjuk napi szinten!Tökéletes állapotban van.Ez lesz a 3.tele :)

2012. okt. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nem adnék érte ennyi pénzt,mivel semmi nincs hozzá.

Nekünk EasyGo Loop van,igaz ugyan ennyibe kerül de sok minden van hozzá.Vastag lábzsák,esővédő,télre külön egy betét.Az én kislányom 2,5 éves és még mindennap használjuk én nagyon szeretem.

Ilyen:

[link]

2012. okt. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem adnék érte ennyit,használtan ajánlották 12500-ért.
2012. nov. 1. 07:46
 4/8 A kérdező kommentje:

Megnéztem élőben, és nem tetszett. Primot meg nem lehet kapni szinte már, max használtan, de szeretném előtte látni, úgy meg nem egyszerű.:( A baby luxe palermo-ja tetszik most, csak elég drága, még kicsit rágom...Köszönöm a válaszokat!

[link]

Ha esetleg megnéznétek!

Köszi még egyszer!

2012. nov. 5. 09:49
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

Primo a Brendonban van!


[link]


[link]


ezek meg a Brendon outletben vannak

2012. nov. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, tudom hogy van még, de mi Zalaegerszegen lakunk, és ebben a Brendonban nincs. Azt mondták csak akkor kérik át másik boltból,ha biztosan megveszem. Én meg látatlanban nem szívesen veszem meg. Az outlettel ugyanez a baj..(

nővérem Pesten él,vett már nekem az outletben mást,de ezt nem tudom rábízni. Lehet hogy még kivárok, és elmegyek Pestre érte valamikor.

2012. nov. 6. 12:19
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]


meg még ezt néztem. Szerintetek?

2012. nov. 6. 12:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi az,hogy csak akkor kérik át?Na nehogy a nyúl vigye már a puskát.....

Állj a sarkadra és mondd meg,hogy meg akarod előbb nézni,mielőtt kiadod a pénzed érte!Ez jogodban áll.Kicsit határozottabbnak kell lenni.

Ezt a másikat én nem venném meg!

2012. nov. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!