Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Allhat 4-5 orahosszat a tapszer?

Allhat 4-5 orahosszat a tapszer?

Figyelt kérdés
Most olvastam,h elvileg csak 2 orat allhat,DE! mi a helyzet akkor ha meg forro es hul ki? tehat azert kerdezem,mert a babam hajnali 2kor kel,en altalaban 9-10 fele fekszem le. mikor megyek aludni,elkeszitem a tapszert (felforralom ugye) es bebugyolalom neki,ami 22 fokos szobahomersekleten nem hul ki (gondolom mert be is bugyolalom) es meg langyos mikor felkel. evett,azonnal visszaalszik es 2 utan ujra ballagok a konyhaba,megcsinalom es ujra beviszem ugyanazzal a modszerrel,igy mire megint ebred 6korul,mar kesz is van es meg langyos. igy sem allhat a tejcsi? hogy meg kihulesben van?
2012. okt. 31. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem adnám így neki. 1 perc összekeverni a tápot és a vizet. Egy kis sírásba nem hal bele, de a táptól így megbetegedhet.
2012. okt. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Jégtánc ***** válasza:
Én úgy csinálom ,hogy mielőtt aludni megyek,vagy ha éjjel megébredek akkor bekapcsolom a vízforralót.Így ha esetleg megébred a lányom ,akkor csak gyorsan megcsinálom a tápszert.
2012. okt. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én sem adnám igy. Szerintem forrald fel a vizet azt tarsd melegen és majd 2-kor csak a tápszert kell hozzáadni, ami tényleg csak 1 perc és legalább nem áll a tápszer.
2012. okt. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
oke,de akkor elotte forraljak fel vizet,szerezzek be vizmelegitot es ha ebredezik akkor keverjem bele? mert forralas es lehutes az vagy 6-10 perc es annyit nem hagyom orditani.
2012. okt. 31. 18:16
 5/11 A kérdező kommentje:
ertem. koszonom szepen! akkor mostantol maskepp csinalom :)
2012. okt. 31. 18:17
 6/11 anonim ***** válasza:

mi volna ha felforralnád a vizet és nem baj ha kihűl mert mikroba meg lehet melegíteni.éjszaka felkel megmelegíted bele a tápszer és kész is.2 percet igazán kibír,esetleg kicsit sír.de attól nem lesz baja. :)


mondjuk én babavizet adok neki azt nem kell forralgatni.megmelegítem mikróba ,bele a tápszer és kész is.de nekem soha nem sír éjszaka érte,nagyon türelmes baba.

2012. okt. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
parom mikroellenes baba teren :) de vhogy mindenkeppen melegentartom a vizet es ugy bele a tapszer :)
2012. okt. 31. 18:54
 8/11 Jégtánc ***** válasza:
Én simán benne hagyom a vizet a forralóba,az is 1 vagy másfél óra mire lehűl.Mondjuk mi általában 23h körül fekszünk
2012. okt. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bennehagytam a forralóban a vizet. Illetve még mindig így csinálom, most 1 éves. Bár én mikróban melegítem, de teheted termoszba is és egy kicsi hideg vizet öntesz bele, ha nem hűlt meg rendesen. Ki kell tapasztalani. Első voltam.
2012. okt. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálom, hogy van egy külön lábosa, abban felforralok több vizet kb. fél-1 litert, azt visszatöltöm a palackba (babvízes), ha már langyos, aztán már etetéskor nem kell újra forralni, csak melegíteni 37 fokosra. Ezt szintén a saját lábosában melegítem, kb. 20ig szoktam számolni magamban, mire a kellő melegségű lesz, aztán beletöltöm a cumisüvegbe a vizet, bele a tápszer, összeráz és már kész is. Minden kb. 1-2 perc, én már 4 hónapja így csinálom, ennyi idős a babám. Állni tényleg nem lehet összekevert tápszernek 2 óránál többet, úgy szerintem se add neki, ahogy eddig. Ha mikró ellenes vagy, ez jó megoldás lehet. Mikót a melegítéshez én is csak akkor használok, ha nem otthon vagyunk, mert máshol nincs saját lábosa, amiben csak vizet forralok.
2012. okt. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!