Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babával be lehet...

6 hónapos babával be lehet vállalni egy 24 órás busz utat?

Figyelt kérdés
Keresem a lehetőséget, hogy hogyan tudnánk a rokonainkat meglátogatni külföldön, de a légi közlekedés olyan rossz, hogy repülővel is 21 óra lenne átszállással, átszállás nélkül pedig megfizethetetlen. A baba eddig sokat utazott autóban, mindig jól bírta, aludt. Egyáltalán nem sírós, nyugodt baba. Nem tudom, hogy hangzik ez, hogy hülye kérdés-e, csak megoldásokat keresek, remélem tudtok segíteni, ha van akinek esetleg van hasonló tapasztalata.
2012. okt. 31. 18:11
1 2
 1/14 Jégtánc ***** válasza:
Nem,nagyon megterhelő lenne neked is,neki is ,és természetesen a többi utasnak is.Ott nem tudtok járkálni.Autó teljesen más tészta.Vonat nincs esetleg?
2012. okt. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nincs. Csak busz meg repülő.
2012. okt. 31. 18:20
 3/14 Jégtánc ***** válasza:
Akkor várnék még vele.Hiába mosolygós ,békés baba,előbb utóbb ő is elveszti a türelmét.Gondolom azért már van rendesen mozgásigénye is.Feküdni szeretne,nyújtózkodni pl.Biztonságát hogy oldod meg? Autósülés? Vagy az öledben?
2012. okt. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
En semmikeppen sem vallalnam be,a vonat tenyleg mas teszta. Nincsenek olcso repjegyek? vagy akciok? en a wizzairrel repulok,bar nem mindegy az orszag sem :S ide is 24 ora az ut,repulovel 2 es 5000 ft a jegy. olcso tarsasag,de mondom,lehet h oda ahova te utaznal,nem is repulnek.
2012. okt. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Esetleg ha a rokonok jönnének hozzátok? Szerintem nem elvárható, hogy egy 6 hónapos babával 24 órát utazzatok-
2012. okt. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Még az átszállásos verzióba belemennék, csak mind olyan, hogy egyik nap megérkezik, másnap megy tovább :((((((... Én meg mit kezdek éjszaka gyerekkel egy idegen városban...?
2012. okt. 31. 18:27
 7/14 A kérdező kommentje:
idősek, betegek.
2012. okt. 31. 18:28
 8/14 A kérdező kommentje:
a repülőjegyet a pelikánon néztem, az mindent végigzongoráz. Wizzair nem repít, csak másik városba. onnan megint egy kálvária lenne átvonatozni.
2012. okt. 31. 18:30
 9/14 A kérdező kommentje:
Egyébként Athén a város.... Nincs messze. Csak gagyi a közlekedés :(((((((
2012. okt. 31. 18:31
 10/14 Jégtánc ***** válasza:
Egy olcsó motelba menni,valami akciót keresni a neten a reptérhez közel.Babád is nyugodtabban tudna aludni.Erőt gyűjteni a következő útra
2012. okt. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!