Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Oltás másnapján lehet nyűgös...

Oltás másnapján lehet nyűgös a baba?

Figyelt kérdés
Tegnap kapott oltást(kettőt) két hónapos babám. Akkor nagyon sírt, fájt neki. Ma egész nap nyűgös,sírós. Lehet,hogy fájnak a combjai? Mindkét combjába kapott egyet-egyet. (kötelező és prevenar) Babátok volt nyűgös másnap? Vagy az időjárástól ilyen? Köszönöm, ha írtok.

2012. nov. 1. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a 2 hónapos oltás másnapján tiszta nyűgös volt, a többinél csak aznap.

Amúgy ma szimplán nyűgös napja van az enyémnek, úgyhogy ez is lehet nálatok is.

2012. nov. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Frediche válasza:

Az hogy meg faj e a laba a szurastol annak nincs egyaltalan jelentosege, a kerdes az hogy mit is adnak be a gyereknek be (egy jo nagy kerdojel)

Egyreszt gondold el egyszerre 5 - 6 fele betegseggel fertozik meg oket egyszerre, atya isten rosz bele gondolni is...IGEN EZ IGAZ ugyanis aktiv korokozokat tartalmaznak.

Masreszt pedig ott vannak a fiolaban a korokozot tartosito szerek: thiremosal es/vagy aluminium hidroxid, formaldehid (mas neven formalin, igen az amivel barzsamozzak a hullakat)stb...

Nos egy ilyen koktel utan enszerintem egy felnott (KIFEJLETT IMMUNRENDSZERU) ember sem erezne valami jol magat.

2012. nov. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kislányom hétfőn kapta ugyanezt a kettőt. Napközben rossz alvó, de aznap 5-kor elaludt, nem ébresztettük fel fürdeni, enni sem. 2-kor ébredt, és 2 napig éjszaka is kb 3 óránként kért enni. Lázas szerencsére nem volt, mást sem vettem észre rajta.
2012. nov. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!