Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MI az amivel 9-10 hónapos...

MI az amivel 9-10 hónapos babád valóban játszik?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Fiókok rángatása,ajtók nyitogatása,minden kábel cibálása,konnektorba nyúlkálás (be vannak dugva de így sem hagyom neki),virágföld szétszórás és megy fel-alá egész nap a lakásban.Most ezt élvezi a legjobban.
2012. nov. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ettől félek én is:) Akkor vegyek neki Karácsonyra egy kiló virágföldet? :D
2012. nov. 1. 17:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegulis te takaritasz :D
2012. nov. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 9 hós lesz. Az első válaszoló tökéletesen leírt mindent...
2012. nov. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen az első válaszadót én is ismételném, de én annyival egészíteném ki, hogy a játékai nagy részét egy nagy műanyag kosárba bedobálom elé rakom, és míg kidobálja egyesével jó kis időtöltés, nekem ezzel el van egy darabig, főleg ha egyes játékokat már régen fogott akkor csodálkozva nézegeti,rakosgatja olyan cuki :) ja és az ásványvizes flakonba öntött rizs , tészta nagyon menő nála nesze neked márkás játék .....
2012. nov. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!