Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tiszta bena vagyok! Karacsonyk...

Tiszta bena vagyok! Karacsonykor lesz 4 honapos a babank, de nem tudom mit lehetne neki venni, amivel mar akkor, de legkesobb 1-2 honapon belul lekotne magat? Vagy vmi, ami elszorakoztatna ot!

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
egy ennyi idős kölyök még nem köti le magát...
2012. nov. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
most is lekoti magat,jatszoszonyeg es a pihenoszek a favorit most! 1-1 orat elvan ott es kacag,gagyaraszik.
2012. nov. 1. 17:45
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Szia!A mi babánk karácsonykor volt 3 hónapos tavaly. Kapott játszószőnyeget, csörgőkészletet (volt közte olyan,amit nem csak rázni lehetett,hanem később az ujjával pörgetni is tudta), kapott olyan fejlesztőjátékokat,melyeket 6 hónapos kor körül már használni tudott. Pl .Fischer Prise kockák,melyeknek az egyik oldalán Betű van,másikon valamilyen szám,a tetején figura feje,amit ha megnyomsz,a kocka egyik oldalán lévő henger,vagy karika elkezd pörögni. Bocsi,csak körülírom,nem tudom,mi a hivatalos neve. Kapott olyan játékot,amely toronyszerűen összerakható,színes poharakból áll,macifej van a tetején. A lényeg,hogy fejlesztő játék legyen,nem baj,ha csak 6 hónapos kortól lehet használni,mert korábban is oda tudod adni neki. Lehet akár fürdetőjátékot is venni neki,hiszen ha majd ülni tud,azzal is szívesen játszik.
2012. nov. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Második válaszoló vagyok! Még annyi,hogy ha nincs játszóívetek,akkor azt is érdemes venni,főleg olyat,amit nem csak egy helyre lehet felszerelni,hanem állítható és lehet kocsira,pihiszékre,kiságyra,stb.
2012. nov. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Huuu koszonom szepen :)
2012. nov. 1. 18:08
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
6hos kortol mar a mindenfele nyomkodos jatekok lekotik. Kisebbikem karacsonykor lesz 6 hos. Tesotol van neki Fp mokakocka, es szuper nyomkOdos jatek. Valami nyomkodosat akarok neki.
2012. nov. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Szia!Az én kislányom november 5-én lesz 4 hónapos.Ami most kedvenc a rágóka,és mindenféle rágható dolog.Érdemes olyat venni,amit már tud fogni.Ezenkívül ezerrel néz mindent,tehát a színes,sokszínű plüssök hasznosak.Feküdni már nem szeret,a babahordozóban jól elvan.Most kapott pihenőszéket,amiben tud hintázni,azt is élvezi.

[link]

Amit kinéztem karácsonyra,akkor az én babám már 6 hónapos lesz: [link]

Ez a mászó Micimackó most nagy sláger.Elkezd mászni a maci,és a baba megy utána.Bár ez még 4 hónaposan talán kicsit korai.

2012. nov. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%
off:erről a mászó micimackóról sok negatív dolgot hallottam,a gyerek nemhogy utánament,hanem megijedt tőle
2012. nov. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam imádta a bébihintát, most 8 hónapos és még mindig sokat hintázik.

Nekünk Fisher Price óceános hintánk van.

De szokták szeretni a nyomkodós zenélős játékokat (a szülők kevésbé), a felakasztható, csörgő zörgő izéket, projektort, ilyesmiket.

2012. nov. 2. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!