Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csuklással mit csináltok...

Csuklással mit csináltok újszülöttnél? Vizet nem fogad el, max. Két kortyot, de az nem mulasztja el.

Figyelt kérdés

2012. nov. 1. 17:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld egy kis szopival megkínálni, pár kortyot iszik, az használni szokott. Vagy kivárni, hogy magától elmúlik... :-)
2012. nov. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
egy csepp citromlevet szoktak neki adni.Többnyire elmúlik,de iszonyat képeket vág hozzá.
2012. nov. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Elsővel értek egyet! Én adtam a babámnak egy nagyon nagyon kevés citromlét, majd megfulladt, levegő után kapkodott, soha többet nem próbálkoztam vele, inkább kivártam míg magától elmúlt!
2012. nov. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 lajos 001 ***** válasza:
pedig érdemes kicsit eröltetni az ivást nekem a 3 gyereknél bevált az anyukát az agyvérzés kerülgette de a szemébe nézel beszélsz hozzá és szépen elfogadja sírás nélkül
2012. nov. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokat vacakoltam ezzel, mindent kipróbáltam, nyaggattam szegényt a végsőkig ivással, citrommal, egyebekkel.

Aztán egy nagyon kedves doktornéni felvilágosított, hogy kár ilyesmikkel szekálni a babát, hisz' a csuklás szemmel láthatólag őt egyáltalán nem zavarja, inkább csak a szülőt. Ez egy természetes dolog és mindig el is múlik magától, nem kell vele foglalkozni. Ahogy nő a baba, egyre kevesebbet fog csuklani és egyszer csak majd eszedbe jut, hogy hű, milyen régen is csuklott már! :)

Én megfogadtam a tanácsát és tényleg így is volt.

Persze mindenki tegyen belátása szerint :)

2012. nov. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az 5-ös válaszolóval értek egyett, nekem is ugyanezt mondta a gyerekorvos. Utánna megfigyeltem, hogy a babát tényleg nem zavarja, később már nem fog annyit csuklani.
2012. nov. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Cici, és amúgy tényleg nem zavarja. Újszülöttnek nem mernék citromot adni...
2012. nov. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Semmit, hagytam hogy magától elmúljon. Most 1 éves és még mindig csuklik napi egyszer.:)
2012. nov. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 sumergo ***** válasza:
Szoptatni próbáltam először mindig, de volt, h nem kellett neki. Kicsit várni szoktam, h hátha elmúlik, de bizony van, h már zavarja a kicsit is, mert sírni is kezdett, meg folytatta a csuklást is. A citromlé használ, bár tényleg érdekes képeket vág hozzá!
2012. nov. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én cicire raktam és pár korty után mindig elmúlt.
2012. nov. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!