Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet kisfiam fülével?

Mi lehet kisfiam fülével?

Figyelt kérdés

9 hónapos kisfiam egyre többet piszkálja,dörzsöli az egyik fülét.Biztosan nem fáj neki,mert nincs erre utaló jel.Nyomogattam én is neki,de egyáltalán nem fájlalja; sőt még állja is!Inkább mintha csak viszketne neki.

Ez mitől lehet? Normális? El kellene vinnem fül-orr-gégészetre?Arra is gondoltam,hogy most kezdi el tudatosítani a kis testét és ismerkedik önmagával,ahogy a környezetével is.

Természetesen a füle rendszeresen és alaposan tisztítva van.

Első baba és fogalmam nincs mi a normális egy babánál. :(


2012. nov. 1. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Bizonyára jön a foga és ezért viszket neki. Nem kell dokihoz vinned szerintem.
2012. nov. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt egy időszak, amikor a fiam ezt csinálta, de nem tudtam mihez kötni. Védőnő is azt mondta, h ha nyomásra nem jajdul fel, akkor biztos nem fáj. Náthás időszakban is viszkethet a hurut miatt, de nálunk az sem volt épp. Vagy olyan is előfordul, hogy álmosság miatt dörzsölik a gyerekek a szemüket, fülüket, kinek mi válik szokásává. Én pl. ehhez sem tudtam kötni. Szóval nem derült ki, hogy miért csinálta, de leszokott róla :)
2012. nov. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!