Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy csecsemő sosem szopott...

Mortimer1980 kérdése:

Ha egy csecsemő sosem szopott anyatejet, akkor hogyan, mitől alakul ki a bélflórája?

Figyelt kérdés
Az újszülött steril bélrendszerrel jön világra. Az egészséges bélflóra nagyon fontos. Tehát?

2012. nov. 1. 19:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
45%

A tápszertől.


Pont olyan egészségesek a tápszeres gyerekek, mint az anyatejesek.

2012. nov. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
7%
Olyan csecsemo nincs, aki sosem kapott anyatejet, mivel a korhazban az ujszulott osztalyon lefejt tejjel etetik oket.
2012. nov. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
56%

Mondjuk kifejlődött magától, ahogy nőtt a gyerek. Akit örökbe fogadnak, anyuka meghal, az is felnő valahogy. Vagy mondjuk ha az anyukának egyáltalán nincs teje vagy nem tud szoptatni mondjuk betegség miatt.

Tudom, sokan szeretik dicsőíteni az anyatejet, de a két gyerekem beteges, mint a fene, aztán egy-egy évig szoptak.

2012. nov. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
64%
2-es. Milyen lefejt tejjel?? Nincs minden esetben anyatej, főleg eleinte nincs mit fejni
2012. nov. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
78%
Az én három gyerekem főleg tápos volt. SZinte sosem betegek. Tesóm két gyereke pedig két évig anyatejezett, és mind a kettő asztmás, allergiás, állandóan van valami bajuk.
2012. nov. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
6%
Van gyereked Audrey? A korhazban a csecsmeos noverke viszi a kis talkat anyukanak, hogy fejjen, minden nap, etetes utan. Ezt osszegyujtik, es ezt adjak azoknak a babaknak, akiket az anyjuk jmeg nem tud szoptatni. Ez utan kapnak csak tapszert, ha szukseges.
2012. nov. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
78%
2es válaszoló! Ez nem mindenhol van így! Ahol én szültem ott csak teát adtak a csecsemőknek.Fejnünk sem kellett etetés után mivel nem is volt ilyen hogy etetés.Ott volt a baba 0-24ben szóval egész nap cicin lógtak..Nővérke jön a lefejt tejért??Egész nap nem láttunk nővérkét!
2012. nov. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Én mikor szültem tölünk senki nem kért anyatejet. Sőt nem fogadták el . Pedig nekem rengeteg volt már a korházban is. Ilyet én nem hallottam. (nyíregyháza)
2012. nov. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
61%

utolsó vagyok! Annyival még kiegészíteném, hogy a teát is neked kellett kérned!

A kérdésre a válaszom pedig annyi, hogy a tápszerben is benne van szinte minden ami az anyatejben is.

2012. nov. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
A tápszerben ezeket a baktériumokat tápláló szénhidrátok vannak, ez van ráírva, legalábbis a mienkre. Ilyen baktériumok, vagy ezek spóráit nem írják, hogy lenne benne. Ettől még lehet, hogy van bennt, esetleg nyomokban tartalmazza "szennyeződésként", tehát nem célirányosan rakja bele a gyártó.
2012. nov. 1. 19:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!