Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek el lehet kapatni...

Szerintetek el lehet kapatni egy 2-3hónapos babát?

Figyelt kérdés
2012. nov. 2. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Itt nagyon lefognak ertekelni,de nem nagy erdekel. A velemenyem az h igen,el lehet. kb ebben a korban tudatosul bennuk,h a sirassal elerik h felvegyek oket. Az enyem is ilyen,ha lerakom mar sir,fel van szoktatva es.kesz. Mindjart jonnek a kommentek h ien pici babat nem lehet felszoktatni bla bla... De ha egyszer tudatosul benne h ha sir mindig kikapjak,akkor ez mi ha nem elkapatas?
2012. nov. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Igen, el lehet, ha rögtön felkapkodod amikor megnyekken. Én is így kapattam el a lányom, ilyen pici korban.
2012. nov. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem nem, de ez csak az én tapasztalatom, vagyis inkább úgy helyes, hogy az én Fiam nem lett elkapatva, pedig nem hagytam sírni, igény szerint szoptattam/szoptatom, sokat foglalkozom Vele.


De minden baba más, szerintem az alaptermészetétől is függ, hogy mennyire lesz hisztis!

2012. nov. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

Kedves negyedik, szerintem nem tartozik másra, ha te most menstruálsz és feszült vagy. Nyugi, adj magadnak egy szép estét, végülis hosszú hétvége van, talán a férjedet is többet látod picivel.


Válaszom a kérdésre: nem, nem lehet elkapatni. Sok-sok szeretetet és biztonságérzést kell beléjük plántálni! Nekem ez a véleményem. Két kisfiam van, életrevaló, okos, boldog gyerekek.

2012. nov. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Igen ugyanis a baba nem hülye,csak kicsi már rögtön az első pertől fogva fel fogja a dolgokat,és igen szépen megtanulja,hogy egyet nyekkenek anya felkap,vagy anya a mellére rak,de jó 10 percenként ehetek.
2012. nov. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Katicaolaj ***** válasza:
53%

"Már a magzati korban kialakult közted és babád között egy erős tudati-érzelmi kapcsolat, ami fent marad egészen addig, amíg gyermeked el nem éri az öntudatra ébredés korszakát (5-7 éves kor). A baba számára a 2 legfontosabb tényező a létbiztonság és az érzelmi biztonság! Előbbinél a baba ösztönös szükségletei elégülnek ki, míg utóbbinál a félelemmentes állapot elérése a cél. Ha félelmek uralkodnak benned, csöppséged már a magzati korban megtanulhatja tőled! Ezért meg kell tanítanod őt arra, hogy biztonságban érezze magát, hogy bízzon!"

[link]

2012. nov. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

" *

A 3 hónapos baba már kevesebbet alszik, a nappali ébrenléti időt pedig aktívan tölti - hosszasan megfigyeli az őt körülvevő tárgyakat, rámosolyog az ismerős játékokra és emberekre, mozdulatai egyre kifejezőbbek. A gőgicsélés és a gagyogás rendszeressé válik. Ebben az időszakban már élvezi a felnőttekkel váló közös játékot, és mindinkább tudatosul benne, hogy sírásával valamilyen szinten képes befolyásolni környezetét."

2012. nov. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Negyedik szerintem vegyél be valami nyugibogyót, itt - úgy látom - mindenki le lett pontozva, akinek véleménye, tapasztalata volt :D


Nem tudom miért nem lehet megszüntetni ezt a pontozásosdit, csak a feszkó van belőle.


Szerintem úgy szép a világ, ha különbözőek az emberek, amíg jót akarunk a csemetéinknek és nem az önös érdekeink vezérlik a tetteinket velük kapcsolatban, nem lehet gond :)

2012. nov. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!