Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez igy jo lesz? Etetes kerdes.

Ez igy jo lesz? Etetes kerdes.

Figyelt kérdés
Nos,ma a fiam elhuzta az evesi idoket egy hosszabb alvas alkalmaval. 3,3.5 orankent eszik. a kovetkezo eves kb 6, fel 7 fele lenne... De 7kor furdik. Tehat eves utan nem furdethetem,mert mindent belebukik a vizbe. Mi lenne ha 6-fel 7 fele adnek neki 40-50 ml-t es 7-20-7-30 fele (furcsi utan) a tejcsi tobbi adagjat? v h csinaljam? fel 9 -9 fele semmikeppen sem akarom furdetni,de nem is birnam,mert 7-kor mar pislakol olyan almos. egyszerre delutanonkent 120-130 ml-t eszik. 7-ig nem birom elhuzni mert..jajj :) mert nagyon kiakadna szegenykem :)
2012. nov. 2. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor ne az evésbe kavarj be, hanem hozd előrébb a fürdést.
2012. nov. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azon is gondolkoztam,de furcsi utan azonnal aludna,de ejszaka is mar hajnali 4-kor kukorekolt... igy meg meg hamarabb kelne sztem :(
2012. nov. 2. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!