Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálással kapcsolatban...

Hozzátáplálással kapcsolatban szeretnék segítséget kérni?

Figyelt kérdés

Legyetek szívesek linkeljetek hozzátáplálási táblázatot, amit használtatok. A lányom mindjárt 6 hónapos, és kezdjük a bulit, de nem tudom hogy mikor mit adhatok neki!!!

Köszönöm!!!!


2012. nov. 2. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a Kismama újság hozzátáplálási táblázata szerint haladok.

Ebben az évben a március körüli számban volt benne, de van a Kismamának babaszakácskönyve is, abban is benne van (könyvtárból kölcsönöztem).

A neten egy korábbi verziót találtam, de így ránézésre ugyanaz:

[link]

2012. nov. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg a védőnődet. Nekem azt mondta, hogy van egy táblázata, ami pont ezt tartalmazza, ha eljutunk oda (1 hónap múlva) akkor kihozza. Szerintem ezzel minden védőnő rendelkezik.
2012. nov. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Külföldön élünk, és itt tojnak rá hogy mit hogy csinálok a gyerekkel. :( Ezért kértem, hogyha valaki esetleg be tudja scan-nelni amit használ vagy a neten találtat linkelni.. :)
2012. nov. 5. 12:15
 4/6 A kérdező kommentje:
Első köszi a linket! :-)
2012. nov. 5. 12:16
 5/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Szívesen!

Eszembe jutott még egy. Itthon van a felicitas-os csomag, abban volt egy kis füzet és abban is van táblázat, meg jópár info a hozzátáplálásról. A neten itt tudod megnézni (maga a táblázat a 16-17. oldal):

[link]

2012. nov. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ohh, köszi!

Valamiért ez szimpibb, úgyhogy ezt ki is nyomtattam :)

2012. nov. 7. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!