Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bérházban élő, első gyermekes...

Bérházban élő, első gyermekes anyukákhoz lenne egy kérdésem (? )

Figyelt kérdés
Ti minden nap leviszitek a babát sétálni babakocsival?Nekem olyan körülményes ez..3.-on lakunk, nincs lift!Lányom 7 hónapos és 8 kg.Elég ide felcipelni.Bevallom néha 2 vagy 3 naponta viszem ki sajna és emiatt olyan bűntudatom van:( Nem is nagyon van merre sétálni.Főút mellett lakunk.Elég sz@r a helyzet.Vannak kis utcák arra szoktam menni.
2012. nov. 2. 18:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Erkélyetek nincs, óda is kiállhatnátok nézegetni egy kicsit.
2012. nov. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Van, oda ki szoktam vinni ha nem megyünk sétálni. Nem tudom ki pontozott le téged.Nem én!
2012. nov. 2. 19:01
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi a negyediken lakunk de van lift. Én minden nap leviszem ha az idő engedi. De ha az eső esik mi is az erkélyen vagyunk. Csak így alszik jó nagyot.
2012. nov. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak az elsőn lakunk + félemelet. A közvetlen környékünk forgalmas és piszkos, de 10-15 perces kilépős sétával már átérek egy parkba. Én vittem, sokszor naponta 2x is, főleg azért, mert csak úgy volt hajlandó aludni. Piciként többször volt, hogy 3 órát is sétáltam vele - inkább, mint itthon legyen nyűgös egész nap alapon. Mire elérte a 14 kilót, azaz majdnem 2 évesen, lehetett már fixen babakocsi nélkül menni az úrral a parkig gyalog (bár ő elég későn kezdett járni). Hát eléggé izmos lettem, a hátam viszont tropa...
2012. nov. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem gáz ha nem viszed le minden nap, tudod hogy ez rossz, ezért is van bűntudatod! Egész nap otthon vagy a gyerekkel, ennyi igazán bele fér hogy lecipeled, és felcipeled!

Nálunk is ez van, a gyereket beteszem a kiságyba, leszakadok a babakocsival, majd a gyereké fel. Vissza felé ugyan ez a helyzet, gyerek fel, majd a babakocsi.

Kell a gyereknek a friss levegő, a külső környezeti inger, jobban alszik, újdonság neki az ősz, az eső, a friss hideg, a színek, az emberek...

Ne légy lusta!

Ha 12 kg lesz a gyerek 1 évesen, és még nem jár, akkor 1 hétig nem viszed majd ki? Ennyi a dolgod, ezért kapod a "fizetésed"

2012. nov. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi a 4. lakunk, de igen minden nap lemegyünk. Babakocsi lent marad a zárható tárolóban. Nekem is kell a levegő meg a séta és a babónak is. Mondjuk szerencsére mi nyugis, tiszta környéken lakunk,így ki nem hagynánk egy sétát sem, ha jó idő van, délelőtt délután is megyünk:)
2012. nov. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%

Mi egy ocsmány környéken élünk lift nélküli házban. Gondolhatod mennyire vágyakozom ki :). Van, hogy csak minden 2. vagy 3. nap megyünk.

A belvárost meg amúgy sem nevezném friss levegőnek.

Igen, jobb lenne, ha minden nap rohangálna kint 2x2 órát vagy a friss levegőn aludna. Majd ha vki megajándékoz egy szép kertvárosi házzal vagy egy sherpával, akkor úgy is lesz :).

2012. nov. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én viszem minden nap, de van, hogy kendőben. A babakocsizást úgy oldottuk meg, hogy a Férjem reggel kivette a kocsit, lelakatolta a földszinten a korláthoz, délután meg amikor hazaért, visszapakolta a csomiba :)


Park vagy játszótér? Ott sok új élményt kaphat, az fontos :)

2012. nov. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
26%
Igen, minden nap fontos! Tedd ezután Te is:)
2012. nov. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én a kutyákat is leviszem naponta 3 x és ezenkívül még 1 szer lemozgatni ,és viszem a gyereket is .Ha esik ha fú.Nincs rossz idő csak fel kell öltözni,öltöztetni.Hordozóba teszem míg leérünk ,és van egy 4 kb os esernyő kocsink.

Egy 8 hónapos gyerek ha még nem is ül de döntött esernyő kocsiban nyugodtan ülhet.

2012. nov. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!