Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitöl lehet egy 7 hónapos...

Mitöl lehet egy 7 hónapos babának 39,5 fokos láza ha nem is beteg?

Figyelt kérdés
Tényleg nincsen semmi baja. Se a foga nemjön, a torka sem piros nem tüsszög nem folyik az orra semmi ilyesmi. Voltunk is az ügyeleten mert tegnap este kezdődött ez a nagy láz. Akkor mégis mi baja? Most is kezdett felmenni a láza. De már jobban figyeltem és adtam neki kupot. De még a kedve sem roszabb nem is sír. Az étvágy is jó. Nem tudok mire gondolni.

2012. nov. 2. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van valamilyen vírus a szervezetében amivel így küzd az immunrendszere ... Mit mondtak az ügyeleten?
2012. nov. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
3 napos láz. Olvass utána. Az a legvalószínűbb a leírtak alapján.
2012. nov. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A torka nem piros a tüdejét meghallgatta az is rendben ahogy írtam is. Annyit mondtak, hogy ilyen szokott lenni csecsemőknél. Ja a hasa sem megy. Menjünk hétfőn az orvosunkhoz ha nem muli a láz. De addig is csillapitsam. Valamitöl lennie kell. Szerintem egy baba nem lázas ok nélkül.
2012. nov. 2. 19:03
 4/9 A kérdező kommentje:
Másodiknak. Igen ilyesmit mondott a doki nő is végül is. És egy másik anyuka is mondta nekem, hogy az ő orvosa is mondott ilyet.
2012. nov. 2. 19:04
 5/9 Jégtánc ***** válasza:
Vizelete is rendben volt? Nem büdös?
2012. nov. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt nem nézték persze. De nem büdös egyébként figyelem. Csak gyógyszerszagu a csillapitóktol. Nem is sötétebb mert nyomom bele a teát.
2012. nov. 2. 20:19
 7/9 Jégtánc ***** válasza:
Lehet akkor tényleg a 3 napos.Kitartás:)
2012. nov. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 alaszka ***** válasza:
Lehet 3 napos láz is, ha az akkor 3 napig tényleg lázas lesz, magas lázzal, és a 4. napon visszatér az étvágy és a jókedv, elmúlik a láz teljesen, és pöttyöcskék lesznek. Nekünk főleg az arcán jöttek ki, és a mellkasán rengeteg kis apró pötty. Egyébként nekem mindig azt mondták, hogy a fogától nem lehet, hát az én lányomnak nem egyszer volt úgy láza, hogy semmi baja nem volt, és lám, pár nap után kibújt a fogacska, szóval az is lehet a bűnös, és lehet hogy mellé még elkapott egy vírust is. Semmi baj nem lesz, csillapítsd neki, ha kell akkor kétféle kúpot váltva, és lehet hogy mire mennétek a dokihoz, már túl is lesztek rajta.
2012. nov. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat!

Még most sem tudom, hogy mi volt ez a magas láz. Fürdés előtt megint kezdett felmenni neki. Adtam neki egy nurofen kupot és kezdett is lemenni. Már hütőfürdőzni nem is kelett. De később ugy leizadt, hogy ruhát ágynemüt kelett cserélni és utána már nem is ment fel a láza. Az étvággyal és kedvvel nem volt semmi eltérés egyébként. Ugyanolyan volt mint máskor. 33 éves vagyok de én erröl a 3 napos lázrol még sosem hallottam. De mostmár én is tudom akkor. Megint tanultam vlamit.

Köszi mégegyszer.

2012. nov. 3. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!