Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyósom mondja, hogy annyira...

Anyósom mondja, hogy annyira sír a babám, hogy azt hiszi, hogy elhal. Van ilyen?

Figyelt kérdés
Persze nem sír annyira, csak anyósom okos, és szakértő, stb. Amúgy létezik ilyen, hogy a sírástól meghal egy baba?
2012. nov. 2. 23:17
 1/9 anonim ***** válasza:
42%

Talán meg kéne nyugtatni, vagy kitalálni, hogy miért sír annyira a baba.


Nem hiszem, hogy az anyósod direkt téged akar idegesíteni. Nem fog meghalni a babád a sírástól, de azért igyekezz nem sírni hagyni hosszú ideig.

2012. nov. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

:) Nem a babámat kell megnyugtatni, és nem is engem, hanem az anyósomat. :)

Keveset sír a lányom, csak amikor hosszú alvás után ébred, bír üvölteni rendesen, persze nem hagyom sírni, rögtön megyek, csak anyósom viszi túlzásba.

Csak mielőtt mondanám neki, hogy ilyen nem létezik, gondoltam utána nézek.

2012. nov. 2. 23:41
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Mi az, hogy elhal? Talán meghal, nem? Hogy halhatna meg sírástól egy baba? Anyósod nem komplett...gondolom az ő gyereke is sírt anno.
2012. nov. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
szerinte elhal...
2012. nov. 2. 23:57
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
az anyósod hü.lye!
2012. nov. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valami ér elpattantat az agyában attól meghallhat, de ahhoz nem egy kis sírás kell. Meg az egy betegség is, szerintem valamit hallott fél füllel a tv.-ben aztán azért mond ilyeneket.
2012. nov. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem lehet, hogy nem kedveli a baba az anyósodat. Az én babám is nagyon sírt, csak nekem az anyukámnál, pedig nálunk nem szokott hisztizni.
2012. nov. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez majdnem übereli az én anyósomat. De csak majdnem.
2012. nov. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:)
2012. nov. 7. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!