Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiús anyukák egy nagyon...

Kisfiús anyukák egy nagyon kényes fütyi kérdés, /nem húzogatás téma/? S O S

Figyelt kérdés
A kisfiam 6 hós és még soha nem láttam hogy felfelé pisilt volna. Nem tudom mennyire érthető, szóval nem emelkedik meg a kis micsoda csak mindig lefelé takarékon van. Mindenkitől azt hallom hogy alig tudják a pelus alá hajtani nálunk soha nincs ilyen. ha pisil akkor sem történik semmi. A dokinőtől kérdeztem már de értelmes választ nem kaptam csak lecseszést hogy "mit akarok hogy a babámnak merevedése legyen???" Nem csak hogy megmozduljon egy picit vagy valami. Emlékszem az öcsémre babakorából és már volt egy kis mocorgás odalent ha pisilt vagy csak úgy. Szerintetek aggódjak vigyem szakihoz???
2012. nov. 3. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ne aggódj,

megfog oldódni ez magától,

2012. nov. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden kisbaba egyforma, nyugi. Semmi baja az égegyadta világon a picikédnek. Kisfiamnak sem volt kb. 1 éves koráig, utána egyre többször előfordult, hogy ágaskodott a fütyije. Manapság már sokszor úgy ébred reggel, hogy rendesen be van neki keményedve. :) 3 éves múlt.
2012. nov. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi mire oda ér idő és ott a kislány majd kirúgja magát :-))))))))))))))
2012. nov. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat megnyugodtam :D
2012. nov. 3. 11:54
 5/5 anonim válasza:
Nálunk ugyanez volt, vagy 2-3 évig szinte semmi aztán utána már szinte minden reggel merev fütyülővel ébredt :)
2022. nov. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!