Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik tápszert próbáljuk ki...

Melyik tápszert próbáljuk ki ezek után?

Figyelt kérdés
Kisfiam 4 hónapos, majdnem 8 kiló már, 70 centi. Igaz, jó súlyban van, de mostanában alig akarja elfogadni a tápszert, van, hogy kb 60 ml-t eszik csak belőle, de max. is csak 140-et, ha nagyon tukmálom belé :s.... A doki tanácsára kipróbálnánk egy másik tápszert, hátha azt jobban elfogadná. Eddig a Beba Pro1 -et ettük. Ti babátok milyet eszik? Javasolnátok valamilyet nekem? MElyik az, amit a babák általában szívesebben esznek? Köszi előre is!
2012. nov. 3. 09:26
 1/5 Jégtánc ***** válasza:
Ha csak tápszeres,akkor ha szeretnéd elkezdheted a kóstoltatast.sorry telefonról irok,kimarad pár ekezet.a babylove tápszer jó áron van,lányom elfogadja.az is lehet hogy jön a foga ,vagy egyszerűen nincs most annyi étvágya.ha nem kezd el fogyni akkor ne aggódj
2012. nov. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom hál isten nem válogatott a tápszerek között, megette amit adtam.. inkább volt, ami megfogta, fájt tőle a hasa, így sokat kellett variálnom! 3hetes korától végül megállapodtam a Novalac tápszer mellett, amit még most is használok (8hós a lányom). Nagyon szeretem, a lányom is! Támogatott tápszer! Egyébként én is megkezdeném a helyedben a hozzátáplálást! Én 4 hósan már adtam tejpépet is... Én tejpépet reggel adtam, aztán ebéd előtt kóstoltatás és utána végig tápszer... aztán 1 hónap alatt ki is váltottam az ebéd és uzsit, mert ebéd főzi lett, uzsi gyümölcs és reggeli ugye tejpép, így napi max. 2× adtam/adok tápszert! :)
2012. nov. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Humana baby fit banános. Lehet az jobban ízlene neki. :)
2012. nov. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A harmadik tápszer, amit nemrég kipróbáltunk, az a Humana Baby Fit volt...nos, ezt aztán végképp nem itta a kisfiam. Tanácstalan vagyok, fogalmam sincs, miért van ennyire gyenge étvágya, egyszerre csak 70 ml-t hajlandó mostanság enni, aztán a maradékot meg már csak másfél óra múlva! Igen, mindenki úgymond megmosolyog, hogy miért aggodalmaskodok amiatt, hogy keveset eszik, hisz szemmel láthatóan nagyon jó húsban van, de akkor sem hagy nyugodni a dolog, mert pl ha sétálni indulunk, kb 20 perc múlva elkezd nyűgösködni, és mire hazaérünk már ordít, hogy adjam neki a kaját. És ilynekor is csak kb 60-70 ml-t told be egyszerre, utána már elkezd forgolódni, meg nézelődni, és ha nagyon tukmálnám, akkor pedig ellenkezésképp nyüsszög, hogy hagyjam békén :)...fog ez változni már valaha is? Volt még valaki hasonló cipőben? Mi az ami segítene? Mert így gyakorlatilag másfél óránként kér enni, csak kis adagokat...
2012. nov. 8. 12:40
 5/5 Jégtánc ***** válasza:
Mikor eteted? Nem lehet hogy kezdi kialakítani a saját kis igényének megfelelő időket?Lehet hogy nem a tápszer a ludas,csak másképp van étvágya?
2012. nov. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!