Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam rá a fogmosá...

Hogyan szoktassam rá a fogmosásra? Előtte csináljuk hogy lássa, de összezárja a száját, hogy szerettessem meg vele?

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:

gyerekfogrem? :)

mondd neki h attol lesznek szep feherek a fogai, de ha nem mossa meg akkor csunya lesz:)

mondd azt is h mindenki igy csinalja, aki ugyes:) dicserd meg ha megmosta, legkozeleb is megfogja. minden eves utan az legyen a kovetkezo, hogy elmes es megmossa, tudtommal a gyerekek szeretik a fogmosast:)

vannak vagany gyerek fogkefek, vmilyen rajzfilmhossel biztosan szivesebben mos fogat:)

sok sikert:)

2009. aug. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És mennyi idős? Mert, ha pici, szerintem nem kell nagyon erőltetni, csak elkezdeni hozzászoktatni. Az jó, ha együtt csináljátok. Meg nagyobbakanak jókat írt az előttem válaszoló.
2009. aug. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bár nem tudom milyen fogkeféje van, és azt sem írtad mennyi idős, de ha már abban a korban van, vegyél neki elektromos fogkefét. Lehet, hogy tetszene neki ahogy zizeg a szájában. Ezen kívül pedig sok sok dícséret!!
2009. aug. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1 éves múlt, de 8 foga van, úgy gondolom ezt már lehet mosni, csak rá kellene vezetnem vhogy, mert nagyon tanulékony és fogékony az új dolgokra, de ezzel vhogy hadi lábon állunk. Talán később jobb lesz tényleg.

köszi

2009. aug. 12. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!