Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet levágni az...

Mikortól lehet levágni az ujszülött körmét? Az één lányom 3hetes lesz lassan! Nem nagy annyira a körme de éppen le lehet neki már vágni! és ha tudnátok nekem valami tancsot adni hogy hogyan egyszerűbb levágni a baba körmét?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan levághatod már, és nekünk alvás közben kellett, hogy ne mocorogjon. :) Persze óvatosan, olyan ollóval, amivel nem tudod megbökni.
2012. nov. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
A kisfiam akkora körömmel született,hogy 4 naposan levágtam neki,mert össze-vissza karmolta magát....
2012. nov. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vágtuk mi is hamar. Szoptatás közben mocorgott a legkevesebbet, mondjunk így két emberes. Körömcsipesz vált be.
2012. nov. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk már a kórházban levágták a csecsemősök, akkora körömmel született, teljesen összekarmolta magát.
2012. nov. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom 2 hetes kora után le lehet vágni. Görbe ollót csináld és mindig alkohollal fertőtlenítsd le előtte az ollót.
2012. nov. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

*ollóval

bocsi elírtam

2012. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
alvás közben. fogd ökölbe a kezét, és csak azt az ujját nyújtsd ki, amelyikről vágod a körmöt.
2012. nov. 4. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a fiam hatalmas kormokkel szuletett,1 napos volt,amikor bejott a szuleszno es a kezembe nyomott egy.koromreszelot,mert ossze-vissza karmolta magat. 4 hetes koraig reszeltem,mert azt mondtak nem vaghatom neki. 4 hetes kora utan mar rendesen olloval vagtam.
2012. nov. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én babám is nagy körmökkel született, a kórházban kesztyűt húztunk rá, mikor hazajöttünk, a védőnő mondta, h már le lehet vágni. 1 hetesen vágtuk először. Én az ölemben szoktam elaltatni, így kézre esik. És bébiollóval vágom.
2012. nov. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!