Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Álomvirág légzésfigyelővel...

Álomvirág légzésfigyelővel másnak is előfordult, hogy nem volt a baba az ágyban, mégis úgy jelezte, hogy lélegzik?

Figyelt kérdés
Párom ma mikor kivette a babát az ágyból, elfelejtette kikapcsolni a légzésfigyelőt. Mikor bementem a szobába, vártam, h csipogjon, de nem csipogott... Ehelyett néha villant egyet a led, ami a levegővételt mutatja, pedig senki sem volt a kiságyban. Ma többször teszteltük, és volt, h újra ez történt. Mással is volt már ilyen? 3 és fél hónapja használjuk, de még nem fordult ilyen elő. Lehet, h elromlott?

2012. nov. 3. 21:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
1 éve használom, de még soha nem volt ilyen.
2012. nov. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
NÁlunk volt, mozog a parketta, és gondolom, ahogy a "nyomás" változik, vagyis a matrac is "mozog", azt elzi légzésnek. Mert ha megálltunk egy helyben, akkor sípolt, csak mozgásra villogott.
2012. nov. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nálunk sem volt ilyen. Pedig már harmadik éve használom, most már a második gyereknél.
2012. nov. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nálunk más típusnál fordult elő. Ment a szobában a ventilátor - és ez pont elég volt. Állítólag elég az is, ha huzat van (már akkor is érzékelnek).


Valamit biztos, hogy érzékelt a tiétek is.

2012. nov. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon érzékeny volt a miénk is. Ha a kiságy mellett álltunk, illetve ha az ágyhoz tartozó pelenkázón volt a baba, akkor is úgy érzékelte, hogy vannak légzőmozgások!
2012. nov. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én másikat használok, de tényleg érzi a parketta mozgását 1-2 méteres körzetben, messzebb nem.
2012. nov. 4. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen. Én nagyot csalódtam benne, írok is majd a gyártónak. Ennyit az agyonsztárolt magyar termékekről. Én is lehűltem, mikor először kivettük, aztán ugyanúgy percekig még villogott, mintha benne lenne a baba. Azóta nem bízunk meg benne egyáltalán. És nem is vennék még egyszer ilyet.
2012. nov. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet az érzékenységét lejjebb venni?
2012. nov. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet állítani semmin sem....
2012. nov. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
5-ös válaszoló vagyok ismét. Szerintem ez nem hiba, hiszen ha nem lélegezne a baba, akkor beriasztana! Sőt, nálunk volt két téves riasztás is abban az időszakban, amikor a kisfiam körbe-körbe mászott álmában az ágyon, és az ágy sarkában kötött ki. Akkor valahogy mindhárom lapról lemászott, és jelezte a műszer, hogy nem érzékel életjelet!
2012. nov. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!