Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is nehezen alszik el 2...

Másnak is nehezen alszik el 2 év körüli gyermeke?

Figyelt kérdés
Borzasztó,amit leművel az én fiam,mikor altatom.Cicizik,forgolódik,rugdosódik és legalább 1 óra,mire elalszik.Pedig ő kéredzkedik aludni,nem én kényszerítem rá.
2012. nov. 3. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Mondjuk szerencsére már jó ideje nem cicizik. A délutáni alvás előtt rendszerint összeveszünk, az esti előtt nem, de nagyon nehezen alszik el. Neki az kell, hogy a hajamat birizgálja közben.
2012. nov. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is. Én arra fogom, hogy egyébként sokat alszik. Általában este fél 11-től alszik délelőtt 10-ig, és kb 2-5-ig. A mennyiség mindig megvan, csak tolódni szokott.

Én mese után hagyom egyedül a kiságyban, a mesekönyv, és egy plüss társaságában, és ezekkel van, hogy másfél órát elszórakozik, meg elénekelget magában. :)

2012. nov. 4. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is nehezen (volt korábban, hogy kb 15 perc alatt elaludt), de most megint kb 1 óra, én ott ülök mellette a sötétben, a kezemet szereti birizgálni. De ezt lesámítva nagyon jó alvó, és szerintem ez egy korszak nála...a bölcsiben is mondták, hogy ott is sokat forgolódik elalvás előtt...
2012. nov. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk az elalvás nem olyan problémás. ülök az ágya szélén vagy fogom a kezést, ha keéri és kb. 20 perc vergődés után elalszik. viszont minden este felkel kb. egy óra,max 2 óra alvás után, mintha reggel lenne. az utóbbi pár napban órákat tölt ébren éjjelenként és foglalmam sincs, miért, meg hogy mihez kezdjünk vele. felkel és játszik a szobájában a sötétben az éjjel is bő 3 órát ébren volt, ha vissza akartuk fektetni, meg ordított és tiltakozott. végül közütnk aludt el, mikor már mi is lefeküdtünk, na de nehogy má 9kor menjünk aludni, mert ő úgy gondolja, hogy majd ő megmondja :-(
2012. nov. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pont két évesen kezdett el a fiam nem elaludni egyedül. :(

Sokáig mi is órákig fogtuk a kezét a sötétben, aztán meguntuk, és átszoktattuk a szobánkba, azóta ott alszik. Most már majdnem 4 éves.

Mondjuk nálunk egyéb alvásproblémák is vannak, ami miatt jobb, ha közel van hozzánk. Külön ágya van amúgy a mienk mellett, azóta ott alszik, és megoldódott a probléma. Együtt lefekszünk este, és kész.

2012. nov. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk szerencsére nincs probléma az alvással. Már egész kicsi kora óta szoktatom a 8 órási alvásra és most már ott tartunk, hogy körbepusziljuk egymást és leteszem és alszik is a lányom. Igaz délután 3-ig alszik csak. Nem is kell fel éjszaka. Délután aktívan szokott játszani.
2012. nov. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem érnek rá aludni, sok dolguk van. :)


Az én fiamnak is sok dolga van :)

De neki napirendet alakítottam ki és muszáj aludnia amikor azt mondom, mert olyan fáradt mire eljön az alvás idő, hogy nincs vita sosem. :)

2012. nov. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!