Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aludthat túl sokat egy baba?...

Noėlia82 kérdése:

Aludthat túl sokat egy baba? Este 7-től reggel 8-íg alszik a 10 hetes kisfiam! Még enni sem akar felkelni! Nem sok ez evés nélkül? Köszi a válaszokat előre is!

Figyelt kérdés

#Babaalvàs
2012. nov. 4. 07:32
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Nem sok. Örülj neki, hogy átalussza az éjszakát. Ha éhes lenne, akkor felkelne enni! A babák tudják, mi a jó a szervezetüknek.
2012. nov. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Adj hálát az égnek, hogy ilyen jó alvó babád van. Egyáltalán nem baj, ha nem kel fel enni. Bízz benne, mert ő tudja a legjobban, hogy mire van szüksége.
2012. nov. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet nálunk is, csak kislányban :) Most lesz 10 hetes, és múlt hét óta képes átaludni az egész éjszakát. Eddig is elaludt 5-6 órát, de most fürdetés után, (ami este 19-20 óra körül van) eszik és reggelig fel sem kel. Engem viszont az aggaszt, hogy így nem eszi meg a napi minimum mennyiséget. Tápszeres és napi 6x100-at kellene ennie. Kezdetben simán megvolt a napi 7 evés is, most meg van, hogy csak 5-ig jutunk.
2012. nov. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia,az en kislanyom 5 hetes kora ota atalussza az ejszakat,ami altalaba azt jelenti hogy este 8tol reggel 8ig,9ig.Egyszer(mikor mar kicsit nagyobb volt) 11ig aludt,na akkor mikor felkelt mar megmertem a lazat mert nekem se jott hogy elhiggyem hogy ennyit tud aludni:) Orulj neki es pihenj nyugodtan:)6hos kislany anyuja
2012. nov. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Babám most 4hós. 1hetes kora óta átalussza az éjszakát. 2hós koráig 21:30-22.00 között aludt el és 9-10 körül kelt. Olyan 2 hónaposan átrakta magának az esti rendet, már 8-kor alszik és 7-és, 8 körül kel. Éjjel nincs evés, ivás, sírás, se kaki. Mikor meg volt fázva és eldugult az orra, akkor felsírt...kiszívtam a nóziját és aludt is vissza. Nehogy felkeltsd, mert el fogod rontani. Bármi baja lenne, felkelne. Amúgy napközben nem sokat alszik, 15-20 perceket 3-4 evés előtt. Hatszor szik egy nap. Örülj, hogy nem kell éjszakáznod :)
2012. nov. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Tedd össze Így a két kezed..."
2012. nov. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!