Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik mellszívó vált be...

Melyik mellszívó vált be nektek? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen Medela.Barátnőim próbálták az Avent mellszívóját,Tommee-t, de lecserélték hamar a Medelára.Mikor szültem,szinte az összes anyukának ilyen votl a kórházban....nem véletlenül.
2012. nov. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az Avent kézit (méz színű) egy hét használat után leejtettem és letört a "füle", ahol a kar csatlakozik rá, így dobhattam ki, mert többé nem tudott vákumot képezni és szívni sem.

A Tomme Tippee kézivel meg voltam elégedve, jobban szív, mint az Avent, de nehezebb sterilen tartani, viszont jól bírja az igénybevételt (összesen 1 évig használtam napi szinten).

A Tommee-t is ejtettem már le, nem is egyszer -igen, ilyen kétbalkezes vagyok- de semmi baja nem lett!

A többit nem próbáltam.

2012. nov. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
tomme tippe kezi van nekem es nagyon jo,volt vele meg egy steril doboz amiben lehetett sterilizalni a mikroban az alkatreszeit es 2cumis uveg meg egy hazug cumi,es egy kis fedeles dobozka amiben fagyaszthatsz tejet.
2012. nov. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kézi Avent, ha elektromosat szeretnél akkor Medela.

Előszőr kézim volt (korházba már vinni kellett szülésre), de a picúr sajna nem volt hajlandó cicizni, így úgy ivott hogy lefejtem neki, így kaptam az elektromos Medelát. Szuper jó. :) Ha lesz tejcid és szopizik is a bébi elég egy kézi is a maradék lefejésére, de ha nagyüzemben működtök, akkor viszont elektromosat ajánlom. Nekem tíz perc után begörcsölt a kezem tőle, az elektromos viszont kissé hangos, de hozzá lehet szokni (a bébinek is). Minden jót!

2012. nov. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az, amit a patikából tudtam kölcsönözni, a nagy teljesítményű elektromos szívó. (az,a mi a kórházban is van). A mini elektromos medella semmit sem ért.
2012. nov. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tommee Tippee kézi mellszívóm volt,amihez volt mikrós sterilizáló is,teljesen szét lehet szedni és alaposan ki lehet fertőtleníteni/mosni.

Szerintem nagyon jól lehet használni.

2012. nov. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy egyszerű, gyógyszertárban kapható kézi mellszívóm van, én teljesen meg vagyok vele elégedve!
2012. nov. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Medela kézi (bár én utáltam fejni).
2012. nov. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az első babámnál volt elektromos is és kézi is. Az elektromos semmit, de semmit nem szívott ki, az Avent isis már jobb volt.

A második babánál kézzel fejtem és sokkal több lejött, rövidebb idő alatt és kíméletesebb bárminél.

A mostani eszemmel egy forintot se költenék mellszívóra!

2012. nov. 15. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!