Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák nektek melyik pelenka...

Anyukák nektek melyik pelenka vált be nektek és miért? Mit próbáljak ki mert első babám jön és tapasztalatlan vagyok!

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 14:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Pampers,babylove
2012. nov. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Libero, Babylove
2012. nov. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Mi rengeteg félét kipróbáltunk, a Libero volt a legeslegrosszabb, naponta 5x öltöztettem át a fiamat mert úgy folyt ki avpisi hogy a pelenka száraz maradt. Egy ideig a Sparos német Pretty Babyt használtuk, abba csak heti 1-2x folyt ki a pisi. Aztán ajándékba kaptunk egy csomag Pampers Active Babyt és ez a legjobb! Egyszersem folyik ki belőle semmi.
2012. nov. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ez most relatív.

Nekünk a Pempers,próbáltam a Liberot,a régebbi vastag volt az újak vékonyak,de hamar átüt.A Huggies 2 pisi után,nyakig csutakos a gyerek,Tescostól kipirosodott,az ömlesztettől meg huggyúti fertőzése lett...

Drága,de eddig semmi gond nem akadt vele,mi a zöldet használjuk,amíg kisebb volt vagy a narancsot, éjjelre meg utazáshoz a fehéret használtuk.Most 2 éves,fehérből nincs a méretéből,a narancs meg nem gumírozott derekú,így kényelmetlen neki.

2012. nov. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Gyerekfüggő. A duci fiamnak csak a Libero vált be, minden másból kifolyt a kaka. A vékonyabb gyereknek meg tök mindegy volt, a legolcsóbb DM-es, Lidlis pelenka is jó volt neki. Sajnos végig kell próbálni, vegyél minden csomagból egyet vagy kérj mintákat barátnőktől.
2012. nov. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Liberó kezdetekben, később már bármelyik.
2012. nov. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én elsőnek Liberót vettem, a 2-es méretből is azt használtuk még, szerettem, jó volt. Aztán 3-as méretűt kaptunk ajándékba DM sajátmárkás Babylove-ot. Azóta (kb. 2,5 hós kora óta) csak Babylove-ot használunk, mostmár lassan a 4+ méretűt, 8290 gramm volt a Kisfiam 7 hósan, hurkás, pocakos. Nem folyik ki a pisi, kaki (1-1 baleset volt, ha nagyon sok volt a kaka), az éjszakát is bírja (kb. 10 óra, esetenként 12 is), nem ázik át.
2012. nov. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Juci0320 ***** válasza:
Eleinte papers new baby, később pampers activ baby, libero, babylove, lidl-s és aldis. De mindenkinek más. Szerintem is próbálj ki többfélét...
2012. nov. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
1.n-l a Libero,a 2.-nál Pampers,és most a 3. babánál is a Pampers(a Premium Care).Bár ez még változhat,mivel csak 5 hetes a pici.
2012. nov. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Pampers!!a Liberoból kifolyik a cuccos nem győzőm öltöztetni!!!
2012. nov. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!