Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetej baj, hogy így...

Szerintetej baj, hogy így össze-vissza eszik, vagy úgy is ő tudja?

Figyelt kérdés
Igény szerint szoptatom a 12hetesemet,de most aggódom egy kicsit,mert van hogy 5óra is eltelik úgy hogy nem eszik.Ma pl.5:30, 10, 15, 18kor evett.Azelőtt viszont éjfél és 3óra.Nem értem ezt az ingadozást,ugye nem beteg?Vagy ez már a 3hónapos növekedési ugrás?
2012. nov. 4. 20:53
 1/3 kíváncsicska ***** válasza:
Én is igény szerint szoptattam, de ha max 4 óra múlva nem kért enni akkor megetettem.Hát éjszaka eddig hányszor adtál neki?Növekedési ugrás esetén akár másfél óránként is kérhet enni a baba (nálam másfél óránként kért mikor ezt elértük ).Nem gondolnám betegnek.
2012. nov. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Betegnek nem beteg de mindenképpen sűrűbben kell ennie.Én is igény szerint szoptatok de éppen ezért inkább sűrűbben igényli az evést.Próbáld kínáld meg többször.De hízik rendesen?Mert akkor lehet hogy olyan tápláló neki hogy elég ilyen ritkán.
2012. nov. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom most 14 hónapos és ugyanezzel a problémával szembesültem mikor 2-3 hós volt, mint te. Ne aggódj, mert nálunk is ez volt, és semmi baja nem volt.

Ez szerintem egy rossz vélekedés, hogy a baba maximum és minimum is 3 óránként eszik.

Én sok ilyet olvastam és hallottam, ezzel ellentétben az én babám teljesen máshogy "működött". Te ismered a sajátodat. Ha éhes, akkor kéri, és ha adod akkor elfogadja. Ez a rendje.

Ha amúgy minden oké körülötte akkor ne aggódj, mert felesleges.

Az igény szerinti szoptatás lényege pont az, hogy ha kéri adsz, de nem erőlteted, mert az neki sem jó.

2012. nov. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!