Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! 1 hónapos a Fiam....

Anyukák! 1 hónapos a Fiam. Nem sok ez az ébrenlét?

Figyelt kérdés

Tudom minden gyerek más. A fiam éjjel kb. 2x kel fel, a 3dik alkalom már reggel 5- fél 6 fele van. Éjjel egyébként jól viselkedik, eszik, büfi, és alvás tovább. De mindezt csak azóta mióta hason altatom, elötte rettentő nyűgös volt, volt h 5x is fent volt. Szerintetek összefügg azzal h abban a pózban altatom ami neki a legjobb? Szerintetek

ez az ébrenlét átlagos?


Köszi


2012. nov. 4. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez teljesen rendben van így.

Úgy altasd, ahogy neki jobb. Ha hason, akkor úgy, ha háton, akkor meg úgy.

2012. nov. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy 6 hetes kislányom van. Ő is ugyan ilyen volt míg a hátán aludt. Én alapból hason altatom mióta haza jöttünk a kórházból, mert sokat bukik.

Amúgy szerintem persze hogy összefügg. Ha nem kényelmes neki nem tud jót aludni, mint ahogy mi sem. Éjjel mi is 2szer kelünk, 11 után, 3 után és 6 után, de van mikor többet alszik, 2szer átaludta az éjszakát is.

2012. nov. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kerria ***** válasza:

Kislányom eleinte napi szinten aludt 13-14 órákat, teljesen ideges voltam, mert az összes könyv azt írta 18-20 órát alszanak a csecsemők.


Kb. 2 hetes korától hasfájós lett, amikor aludt, azt csak hason tudta megtenni. Mikor elmúlt a hasfájás onnantól csak háton aludt mindaddig, amíg meg nem tanult forogni.

Ha másképp raktam le, mint ahogy azt szerette volna jelezte.


Ne félj a hason altatástól, a babád felkészülten jött a világra, neki is van kényelmesebb póz, amiben pihentetőbben tud aludni.


Minden rendben van így!

2012. nov. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Ebben a korban még semmi sem állandó csak a változás. Puff neki.

Ne aggódj, mert szupi minden, amit csinálsz, csak azt figyeld, hogy a te reakcióidra ő hogyan reagál. Hamar kitapasztalod. Ja és ne olvass sokat, mert az csak megzavar!

Ja és szerintem ez az ébrenlét nem átlagos, viszont nagyon is normális. Figyeld az ő igényeit és hamar beállít magának egy rendet. Na meg neked is :D

Az éjjelek amúgy is nehezebbek szerintem egy darabig.

Az én lányom 1 hónaposan minden éjjel fent volt egy ideig.

2012. nov. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok :) Első baba :P


Azért kérdeztem a hason alvást mert sokan félnek tőle, nem ajánlják, főleg nem éjjel. De a Fiam csak ezt a pózt szereti :) Természetesen éjjel mikor megyek wc-re vagy inni mindig ránézek, de békésen alszik!


Kösziii

2012. nov. 5. 08:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi lányunk is 1 hónapos.Ő napi 10-12órákat volt ébren egy huzamban szinte.Ahogy elpilledt,fel is kelt rá 20percre.Hasa nem fáj,mert miota hagyjuk sirni nem is kel fel csak 3-4 óránként.Ő azért volt ébren mindig,mert kézbe akart lenni.Ő viszont egy hete már este 7-8kor fekszik és reggel csak 3-fél4körül kel,utána meg 3-4óránként eszik.És hason alszik,mert igy nem rángatózik állandóan,amire meg felébredt eddig.
2012. nov. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a sírni hagyást egy egy hónapos babánál semmiképp nem javasolnám!
2012. nov. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én nem is bírom ki/ bírnám ki, hogy sírni hagyjam. A sírásnak oka van. És ha csak az, hogy éppen kézben akar lenni annak oka van, igényli a közelséget.


Én max akkor hagytam a fiam sírni amikor egyedül voltam vele reggel, és már iszonyatosan wc-re kellett mennem. :) Beraktam a kiságyba, mondtam ennyi sírást kibírsz, de anya már nem bírja ki :)

2012. nov. 5. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!