Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úszópelusból melyiket ajánljátok?

Úszópelusból melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés

Olyan sok féle van a piacon,fogalmam sincs melyik a jobb. :(

Amúgy sima pelenkából Pampers Premiumot használunk,nem tudom ez jelent-e bármit is?

11 kg-os babának kellene,kisfiú.


2012. nov. 4. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, melyiket veszed. Én legalább 5 félét vettem már, gyakorlatilag ugyanazt tudják, a pisi kifolyik belőlük, a kakit megtartják, ennyi a dolguk és erre bármelyik alkalmas. :) Kg-ban nagyjából jó legyen, erre figyelj, illetve hogy a pociját ne nyomja a gumis része. Mindegyik egyszerhasználatos és mivel pici babáról van szó, úgyis max. egy egy-két órát lesz rajta. Jó uszizást kívánok!!! :)
2012. nov. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod! :)
2012. nov. 4. 21:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk a DM-es nagyon bevált de amit az előttem író írt úgy igaz.
2012. nov. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk Rossmann Babydream van,teljesen jó,meg vagyok elégedve vele,ráadásul akciósan 900Ft-ért vettem és 11db van benne.
2012. nov. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!