Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi van a 6hós kislányommal?...

Mi van a 6hós kislányommal? Kezd akaratos lenni? Másnál is van így?

Figyelt kérdés

Kb 1hete a kislányom elkezdett akaratos lenni!

nem akarja hogy pelenkázzam,feszíti magát,elfordul!fürdés után a törölközés meg a többi kész katasztrófa-csak kisebb nagyobb figyelem elterelés sikerül.

Ha nem az van amit ő akar elkezd sikítani,kiabálni!

Eddig is kimutatta ha valami nem tetszik,de most...

Teljesen tanácstalan vagyok,nem tudom mit csináljak!mindig figyelek rá,próbálom lefoglalni,játszani vele, énekelni....de néha semmi sem jó!

hogyan változtathatnék ezen?nem tudtam hogy egy 6hós is csinál ilyet!


2012. nov. 5. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én lányomnál is 6 hósan kezdődött, és már 2 hónapja ezt csinálja! Egyre rafkósabb! :))) De nagyon cuki, csak mikor rákezd a hisztire, akaratosságra! Na akkor van hajjjajjjjj! Én már kezdem megszokni.... tűrni, tűrni, tűrni... persze következetesnek is kell lenni! :)))
2012. nov. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem történik semmi, ha nem mindig az ő akarata teljesül. Pelenkázni, öltöztetni kell, picit lefogod jobban, ha sikít, majd abbahagyja. Ilyen az élet, mi sem csináljuk mindig azt, amit akarunk. Nem kell vele türelmetlennek lenni, csak határozottnak.
2012. nov. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!