Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, aki...

Van itt olyan anyuka, aki anyatejröl tapszerre valtott a hasfajas, siras miatt? Jobb lett a helyzet?

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 21:17
 1/9 alaszka ***** válasza:
45%
Biztosan van...De mi a probléma nálatok? Hasfájós a baba? Vagy éhes marad? Ha van tejed, remélem nem gondolod, hogy a babának a tápszer a jobb. Ha éhes, és pótolni kell, az más. De ha gyarapszik, és úgy sír sokat, akkor más a baj, lehet hasfájós igen, de az pár hét alatt rendeződik, meg azon tudsz kicsit javítani étrend változtatással. Ha minden kilőve, és mégis sír, akkor kólikás a baba, nekem mind a két lányom ilyen volt, híztak jóllaktak, nem ettem olyat, és mégis napi 3-4 órákat sírtak, amit csak ringatással lehetett átvészelni velük.
2012. nov. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 alaszka ***** válasza:
19%
Még annyi, hogy a tápszer olyan gondokat is felvethet, ami eddig nem volt, pl. szorulása lesz, vagy meg se issza, és a hasfájósságon javítani biztosan nem fog. Max. annyival lenne jobb a helyzet, hogy többet aludna egyhuzamban, mert jobban eltelítené, de nem ez az elsődleges cél gondolom.
2012. nov. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Utolsó ötlet volt, tápszerre váltottam. Mint akit elvágtak, úgy maradt abba a sírás/hasfájás. Előtte mindent kipróbáltam, semmi nem használt és mivel szépen fejlődött egyébként, az orvos is csak annyit tudott mondani, hogy majd elmúlik. Csakhogy 2 hónapos korára úgy néztem ki, mint egy zombi, fogytam vagy 10 kilót, szédelegtem a kialvatlanságtól és majdnem megőrültem a tehetetlenségtől. Bőgtünk mindketten naphosszat, a fiam is, én is. Aztán jött a megváltó tápszer...
2012. nov. 6. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves elsö,nem igazan ertem az irasod,mert minden van benne,de valasz a kerdesemre az nincs.
2012. nov. 6. 08:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, nekünk a tápszer megváltás volt. Az én kisfiamnak is sokat fájt a hasa, mégpedig attól, hogy nem tudott kakilni. Mindenki azt mondta anyatejes babánál normális ha több napig nem kakál. Szegényt a végén mindig hőmérőzni kellett, hogy tudjon kakálni, és utána megnyugodott. Aztán a tejem is kevesebb lett, de szerintem már attól is, hogy semmit nem mertem enni, mert nehogy attól fájjon a hasa. Aztán így pótolni kellett tápszerrel, és onnantól kezdve, mint akinek elvágták a hasfájást, minden nap volt kaka, és kaptam egy kiegyensúlyozott babát, akinek azóta is nagyon nyugodt a természete.
2012. nov. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 alaszka ***** válasza:
0%
Bocs, hogy segíteni szerettem volna, és ezért visszakérdeztem. Kár volt rád az időt fecsérelni. Ha megerősítést vártál arra, hogy adj-e tápszert, akkor nem az én válaszom a szimpatikus. Azt kérdezted van-e olyan anyuka itt, én azt írtam, hogy biztosan van, és leírtam a véleményemet erről, ha valaki így cselekszik. Azért így visszaválaszolni, ne haragudj...és még le is pontoz.
2012. nov. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Golan Trevize ***** válasza:

Mi váltottunk, de nem a hasfájás miatt.

Pont a tápszer miatt lettek hasfájós gondok...

2012. nov. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
En senkit nem pontoztam le.Köszönöm a valaszokat!
2012. nov. 6. 18:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen. egy heten belul teljesen megszunt a hasfajas es a sok siras is.
2016. jún. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!