Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Néhány napos baba mitől csuklik?

Néhány napos baba mitől csuklik?

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 22:37
 1/7 A kérdező kommentje:
mivel lehet segíteni neki, hogy elmúljon a csuklás hamar?!
2012. nov. 5. 22:37
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt tanácsolta a doktornőm, hogy amíg a babát nem zavarja és nem tart az egész negyed óránál tovább, akkor nem kell semmit tenni. Természetes folyamat, ami a szopi közben szervezetbe jutó levegővel van összefüggésbe. Lányom kb. 2-3-szor csuklott naponta max. 4-5 percig, soha nem zavarta. Aztán fél éves kora körül elmúlt. Akkor kezdtem a hozzátáplálást.
2012. nov. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
tényleg természetes, hogy csuklik, már méhen belül is csuklanak. Lányom korababa, a kórházban sem foglalkoztak azzal a nővérek, ha csuklottak a babák. Meg lehet próbálni szoptatni, inni adni neki, vagy c vitamint cseppenteni a szájába, de általában nem mulasztják el a csuklást.
2012. nov. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

bugyoláld be, lehet, hogy fázik!

vagy a büfike visszacsúszott :)

szoptasd meg, az segít :)

2012. nov. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még éretlen a gyomor záróizmuk, könnyebben visszajön a kajcsi, azért csuklanak. Egyébként magától elmúlik, de ha nagyon zavarja, víz vagy egy csepp citromlé segíteni szokott.
2012. nov. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom akkor csuklott és csuklik a mai napig, ha fázik.
2012. nov. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mi a cumiját kicsit becitromoztuk....
2013. dec. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!