Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti használtok pólyát? Azt...

Ti használtok pólyát? Azt hallottam, hogy jobban megnyugszik a baba, ha be van pólyálva. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2012. nov. 6. 06:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, nekem anyum vette magukhoz hogy a kezdtek kezdetén könnyebben meg tudja fogni az unokáját (első héten mi laktunk náluk) és annyira bevált hogy elkértem, nemsokára jön a kistesó, egész biztos h használni fogjuk az elején, nagyokat aludt benne, nem ébresztette fel a karolóreflexe, nem fázott meg, könnyebb volt megfogni, én ezeket tapasztaltam, ő februári baba volt, lehet h nyári babánál meleg lenne. Nem volt benne állandóan de sokszor használtuk. Sima hagyományos pólya, 3-4 megkötővel, semmi extra. Én ajánlom!
2012. nov. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is. Nem tudom elképzelni, hogy a kis gerincének annyira jót tenne, ha simán csak a karomban fekszik. Sokkal stabilabban tudod tartani. Szerintem egészségesebb is neki.
2012. nov. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk uncsitesóéknál bejött a kókuszpólya, majd a textil kifogóba tekerés, de olyan szinten hogy most 6hónaposan is csak így alszik el.

Az én fiam nem bírta már a kezdetektől sem, csak felhergelte magát hogy le van fogva. Mi az átkaroló reflexet úgy védtük ki, hogy amikor elaludt óvatosan fölé tartottuk a kezünket, hogyha csapna a kezével, legalább kisebb legyen a mozdulat, így nem is ébredt fel.

2012. nov. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi pléddel pólyáztuk a fiamat, mert nagyon fázóska volt. A puha textillel körbevéve, a melegben gyorsan megnyugodott.

Sima pólyánk nem volt, a körülöttünk lévőknek sem. Igazából rajtad múlik, hogy szeretnéd-e használni, mennyire tartod praktikusnak.

2012. nov. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a pólya vagy a takaróba csavarás azért is jó egy újszülöttnek, mert az idegrendszer gyengesége miatt, sokat rángatózik még a kis karja, ezért sokszor arra ébred fel. Ha szorosan a teste mellett van, akkor nem ébred fe rá. Én a 2. gyerekemnél jöttem erre rá és sokkal jobba alvó és nyugodtabb baba is volt.
2012. nov. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem vettem volna,mert júliusi babám volt,de kaptam ajándékba,így kipróbáltuk.Az újszülött nagyon fázós, jól esik neki a meleg,biztonságban érzi magát.A nagyobb testvéreknek könnyebb volt megfogni,tartani. Örülök,hogy kaptam. Kb 2 hónapos koráig használtuk.
2012. nov. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!