Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok erről a játszósz...

Mit gondoltok erről a játszószőnyegről? Megéri? Volt valakinek ilyen?

Figyelt kérdés

Mekkora a mérete, nem tudjátok véletlenül? Megéri ennyiért megvenni?

[link]



2012. nov. 6. 06:54
 1/7 anonim ***** válasza:

6000 Ft-t ez túl sok.


két lányom van, a kisebbik most 4 hós. A játszó szönyeg szönyeg része nem sokat ér, hamar felgyüri, beleakad. inkább az ív a lényeges amit fölé tudsz tenni és ezt imádják nézegetni. DE egyszerre max 1-2 játéknak szabad ott lógnia, mert egyébként nem fogja érdekelni. Egyébként is a babakorban mindig csak 1-2 játék legyen elötte, mert amúgy bele zavarodik, nem képes még egynél több dologra koncentrálni.


szóval 4000-6000 ft körül már lehet kapni íveket, vagy kisebb szönyegeket újonnan.


mí úgy kaptuk rokontól a szönyeget, de csak az ívet használom mert nagyobik lányom többször bele keveredett a szönyegbe. az íven is csak egyetlen játék függ.

2012. nov. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia, ha megengedsz egy apró észrevételt, ez egy nagyon szép és lányos játszószőnyeg de ha a lényeg a gyerek figyelmének hosszabb ideig történő lekötése, azt vedd figyelembe hogy legyen minél színesebb, minél többfunkciósabb, csíkos, pöttyös,van tükör, esetleg beleépített zajkeltő, világítás és ha majd mozog a baba, akkor is lekösse a figyelmét. Nagyon ajánlom a tiny love játszószőnyegeket, mi kettőt is vettünk használtan, pl itt nézd az első képen lévőt:


[link]


ki lehet fogni jó áron őket. Kb 10-11hósan csomagoltam össze, addig érdekelte. Amit linkeltél az szép és kb ennyi.

2012. nov. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem írták, ezen csak feküdni tud, nem tud mivel játszani a gyerek!

Olyan kell, ami fölött van egy híd, amiről játékok lógnak!

Fontos az is, a játékokat lehessen feljebb, lejjebb engedni, hogy a baba elérje, meg tudja fogni, ütni hogy mozogjanak!

2012. nov. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat, em nagyon értek még ehhez a a témához, decemberre várjuk az első kislányunkat:)

De van hozzá játékhid is, csak az a 2. kepen látható:)

2012. nov. 6. 08:10
 5/7 anonim ***** válasza:
en jofogason vettem 4000-ert postaval egyutt,de nem is szereti,igy orulok h hasznaltan hozzajutottam egy szinte uj allapotuhoz,sztem ott is szetnezhetnel. Az elso valaszolonak teljesen igaza van,mar 3 honapos a kicsim,mire rajottem h le kell vennem az osszes jatekot rola es csak 1-et hagytam rajta. igy mar a 0 perc alatt 10-et elvan rajta :) de most meg mar izgibb ha anya visz es mutatja a vilagot. Sztem ha megengedheted magadnak akkor nem olyan sok,de sztem azert nezelodj meg!
2012. nov. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én kislányom imádta a játszódzőnyegét. [link]

Egy éve még csak ezt találtam ami lányos volt. Van rajta tükör, rágóka, csörgő és középen egy hatalmas napocska 3 funkcióval: 1, ha megüti vicces hangokat ad ki, 3, rövid ideig zenél ,3, hosszú ideig zenél. mivel sokáig ez az egy játék volt ami érdekelte szerintem nagyon megérte. A napocska külön fel van neki akasztva most is. A szőnyeg része pedig a benti műanyag játszóház alja. Így, most is játszik rajta. Azóta láttam tiny love márkájút aminél, ha lábbal rúg valamit akkor zenél. Én érte a Fisher Prince első zongorám játékot vettem neki, de ha lenne 2. Babám ki szeretném próbálni a tiny love szőnyeget.

2012. nov. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A képről számomra nem derül ki, milyen az anyaga. Az én babám sokat bukott, így jól jött, hogy egy mozdulattal letörölhettem nedves ruhával, nem itta be az anyag. Tiny Love-os volt a miénk, egy éves múlt a pici, de szem előtt van még mindig a játszószőnyege, szereti a figurákat rajta, lehet róla mesélni kicsit az állatokról. Egyébként ez is szép darab, aranyos.
2012. nov. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!