Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ellátást fogok kapni?

Milyen ellátást fogok kapni?

Figyelt kérdés
Munkanélküliről mentem Gyedre, de előtte dolgoztam. Még jövő májusáig kapom a Gyedet, utánna Gyest kapok. Viszont ha terhes leszek akkor milyen ellátás jár.
2012. nov. 6. 07:30
 1/4 anonim ***** válasza:
most is munkanélküli vagy?
2012. nov. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem lesz közben munkaviszonyod, akkor csak GYES fog járni. Azt is tudni kell, hogy nem mindkét gyerek után, tehát nem dupla GYES, csak simán, mintha egy gyerek lenne, csak a csaladipotlek lesz dupla.
2012. nov. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gyeden vagyok, de még a munkanélkülibe maradt 15 napom amit mondtak, hogy igénybetudom majd venni.
2012. nov. 6. 07:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Az azt jelenti, hogy ha lejár a GYED meg a GYES is, akkor 15 napig kaphatsz munkanélküli ellátást, es ha annyira szerencsés vagy, hogy a gyerek azalatt a 15 napon belül születik, akkor GYED is fog járni.
2012. nov. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!