Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek a Tóth Anna túl...

Szerintetek a Tóth Anna túl egyszerű név egy babának?

Figyelt kérdés

2012. nov. 6. 08:36
1 2
 1/16 kíváncsicska ***** válasza:
82%
Miért baj, hogy egyszerű? Szépen hangzik ha nektek tetszik akkor meg pláne nincs min gondolkodni :D
2012. nov. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
mi az hogy túl egyszerű???ez szép név
2012. nov. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

Nem szerintem nagyon szép:) Nekem egyik kedvenc nevem. Kicsi korában becézgethető ezer féleképpen, felnőttként pedig megfelelően komoly név:) Én nem szeretem az ilyen Panna, Panni Lili stb. neveket mert nagyon aranyos picinek de felnőttként...hát nem tudom...az Annát is lehet Pannizni:)

Nekünk is egy tagú a vezetéknevünk és egyszerű (Nagy) de én nem adtam mellé mert az már túl sok A lett volna kicsit sajnálom hogy lemondtam az "Annámról" de annyira lebeszéltek. De nálatok Ó-s a vezetéknév így teljesen jó.

2012. nov. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%

Nekem is ez a vezetéknevem és nekem is pont ilyen átlagos keresztnevem van hozzá, amitől mindig is úgy éreztem magam, mint szürke szamár a ködben. Emlékszel Kis Jánosra (Móricz Zs.)? Hogy hogy élte le az életét és hogy végezte?

Nem mondom, h cifrázni kell, de nem olyan jó érzés az, h még több ezren szaladgálnak ugyanezzel a névvel az országban. Olyan, mint egy olcsó, kommersz termék.

2012. nov. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó, de egy második keresztnevet adnék mellé. (Hasonló egyszerű névvel két ember is van nálunk az évfolyamon és egyfolytában elkeverik a jegyeiket, ha lenne legalább egyiküknek mégegy keresztneve, nem történne így)Amúgy ez annyira gyakori vezeteknév, hogy valami nagyon elvadult kereszetnevet kellene adnod hozzá, hogy ne legyen belőle több.
2012. nov. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
59%
Nekem nem tetszik ha egy gyakori vezetéknév mellé gyakori keresztnevet adnak.Nem azért mert egyszerű ,hanem mert a kutya nem emlékszik rá.Szabó Erzsi ja nem Tóth Anna,bocs...
2012. nov. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
39%
Nekem tetszik,uncsitesóm kislányát is így hívják pont.:)
2012. nov. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem szép. Éppen azért különleges, mert egyszerű, elképzelhető, hogy ezért lesz emlékezetes is az embereknek. Egy Tóth Anna ma már sokkal feltűnőbb, mint a rengeteg Mirella, Kíra meg Titanilla.
2012. nov. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%
Lehet, hogy mindkettő gyakori, de szerintem szép együtt. Inkább így, mint valami nyakatekert névvel, esetleg adnék én is egy második nevet mellé, bár nem vagyok 2név párti.
2012. nov. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
35%
Szép!!!
2012. nov. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!