Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány óránként eszik 3 hetes...

Hány óránként eszik 3 hetes anyatejes kisbabátok? és mennyit alszik?

Figyelt kérdés
nekem nappal 2,5 óránként kb. eszik, és elég sokat alszik...3. gyerek, a másik kettő alig aludt, folyton cicizett, és sírt.normális,hogy ilyen "rendes" legyen?vagy csak nekem vannak rossz tapasztalataim...
2012. nov. 7. 09:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Hasonlóan vagyok mint te. :) Nekem 2. baba. Az első állandóan cicin volt, azon aludt, különben 1 órát sem, semmit nem tudtam csinálni mellette, mert 5 percet nem bírt ki, hogy ha letettem. A kicsi viszont egy igazi "tankönyvi mintababa", eszik, aztán alszik 2-3 órát egyhuzamban, ha ébren van, akkor is elvan, nézelődik. Illetve mostanában már vannak nyűgösebb időszakai, mert többet van ébren, de ha berakom a hordozóba amíg mosogatok pl., akkor nincs gond. Nem gondoltam volna én sem, hogy ilyen baba is van. :) Simán elvégzem a dolgom, még pihenni is van idő! Még a férjem is azt mondta, hogy így simán bevállalna most egy harmadikat. Remélem ilyen jó természete marad a picurinknak! :D Örülj te is és élvezd ezt a gondtalanságot!!!


4 éves és 6 hetes gyerekek anyukája

2012. nov. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, én is alig merek örülni, mert nem jön, hogy elhigyjem,hogy ilyen babák is vannak...
2012. nov. 7. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!