Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos a kislányom,2 hete...

Csőrike86 kérdése:

4 hónapos a kislányom,2 hete minden éjszaka 5-6-ször fent van. Estére szoktam adni neki a tápszert és így is fel kell. Már úgy is kipróbáltam, hogy a lefejt anyatejbe raktam tápszert és így is 3 óra múlva fent van. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
2012. nov. 7. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
lefejt anyatejbe raktál tápit?ezt így is szabad? :-O lehet hogy napközben túl sokat alszik,felcseréli a napszakokat.vagy jön a foga,vagy fejlődési ugrása van.biztos azért kel fel mert éhes?
2012. nov. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gabszem ***** válasza:
Nem biztos hogy éhes, lehet hogy csak a frontok zavarják, az óraállítás. Kislányom 9 hós és az óraállítás óta teljesen meg van zavarodva, nyűgös, fáradt állandóan, korábban ébred reggel stb.
2012. nov. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Ti helyzetetekből is látszik, hogy a babák nem "csak" az evés/ivás okán ébrednek, és hogy legtöbbször a tápszer adása, hozzátáplálás megkezdése nem hoz megoldást az ébredési "problémákra".

Az ekkora csecsemőknek szükségük van arra, hogy "meggyőződjenek" anyuk, szüleik jelenlétéről, arról, hogy nincsenek egyedül, elhagyva. EZ természetes embergyermeki szokás:).

2012. nov. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. nov. 7. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!