Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tud 7 hónapos babátok?

Mit tud 7 hónapos babátok?

Figyelt kérdés

Hány kiló és centi? Mászik már? Anyatejes, tápszeres? Mit eszik?

Szép napot mindenkinek :)


2012. nov. 7. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

7 hónaposan az enyém anyatejes volt, és mellette kóstoltuk az almát, banánt, sütőtököt, barackot.

Felállt a kiságyban, nem mászott még, elég jól ült.

Foga nem volt még.

Kb. 6 kg volt, 3 kg-mal született.

2012. nov. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az én lányom a napokban kezdett el kúszni. Foga még nincs. Tápszeres de már elég sok mindent eszik mellette :) alma, körte, banán....7 kg volt két hete és 69 cm :)
2012. nov. 7. 11:46
 3/8 A kérdező kommentje:
ja és 3820-al és 49 cm-rel született :)
2012. nov. 7. 11:47
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én lányom 7 hósan 8500gramm és 71cm volt. Kúszott már 5hós kora óta, kutyázott, talán ahogy betöltötte a 7hót, rá 1hétre hátrafelé mászott. most 8hós, de még előre csak pár "lépés" megy! Hátra pedig mint a szélvész, 7hónap végén kiült mászásból. Mostmár nagyon megy neki! :) Tápszeres a lányom. Mindent evett, amit lehetett... most is... A banánt, nem szereti és fáj is a pocakja tőle, és a szilvával is így vagyunk. Jah és 2640grammal és 50cm született! :) Most 8hósan egyébként 8650gramm és 74cm.

2012. nov. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4.vagyok! És foga nincs még.
2012. nov. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom most töltötte a 7 hónapot. 2750 grammal és 49 cm-vel született, most 8200 gramm és 68 cm. 6 hónapos kora óta mászik, kb. egy hete fel is tud ülni, két foga van alul. 4 hónapos kora óta tápszeres. Elég sok mindent eszik már, gyümölcsökből alma, körte, barack, banán, szilva. Zöldségek közül: krumpli, répa, sütőtök, cékla, cukkini, brokkoli, borsó (paszírozva), husit is kapott már.
2012. nov. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam 3230 grammal született 51 cm-rel, most 7500 gramm 68 cm.Tápszeres(4 hónapig szopott), reggel este és tízóraira kap tápszert.Ebédre főzeléket(csirkehús, csirkemáj keverve répa, krumpli, rizs, cékla, brokkoli, karfiol,karalábé,cukkini),uzsonnára sinlac pépet gyümölccsel(alma, barack,meggy,szilva),rizs gyümölccsel vagy sütőtök püré.

Már megy négykézláb(bejárja a lakást :) ) és felül magától igaz még ritkán de erősen próbálkozik a felüléssel, de ülni szépen megül már ritka amikor elborul.Éppen a napokban már a térdelést is elkezdte és kapaszkodik felfelé az ágyra.

2012. nov. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 16-án lesz 7hós a lányom. 7210gramm és kb.67cm. 1hete kezdett el mászni,már egész belejött. :)Tápszeres 3hós kora óta,egy étkezést váltottunk ki eddig.
2012. nov. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!